Bolesne badanie, spowodowało krwawienie świeżo po zabiegu, niesłuchanie pacjentki sygnalizującej ból, potem zarzut wobec pacjentki, że była spięta. Brak pytania o samopoczucie, o to, czy przepisać leki. Szybko i bez wyjaśnienia. Oddać trzeba, że lekarka jest miła w relacji, ale to zależy. Kiedy było spięcie, miała zarzut do pacjentki. Pacjentka prosiła o doodbytowe badania z lęku przed dopochwowym. Lekarka po swojemu, choć umówiła się, że gdy będzie boleć, ona przestanie i przejdzie do doodbytowego. Bolało za pierwszym razem, ale pchała dalej wziernik, tak że doprowadziła do krwawienia po sprzed 2 tygodni zabiegu wyłyżeczkowania macicy. Nie usłyszałam przepraszam. Przeprosiłam za swoje spięcie. Ale przeprosiny powinny być obustronne, chociaż tu wina lekarza wydaje się ewidentna.

Lekarka bardzo miła, cierpliwa i kompetentna. Leczy a nie wysyła od razu na cięcie. Leczę się u niej od ponad roku. Dobrze doradzi. Bez stresu.

Bolesne badanie, wskutek którego krwawienie 2 tygodnie po zabiegu. Mimo sygnalizowanego bólu nieustapiemie. Dopiero za trzecim razem. Spięcie u pacjentki i potem dopochwowo. Zarzut, że pacjentka spięta, ale po tym bolesnym doświadczeniu trudno się po kilku sekundach rozluźnić. Wydobywanie informacji to kolejna rzecz, trzeba się dopytywać. Kolejna dodzwonić się w ogóle nie można do tamtejszej rejestracji. Trzeba przyjść, nawet gdyby się umierało. Fatalnie.

Super lekarka, niestety z czasem u niej słabo ale to nie jej wina, patrząc na ilość pacjentek. Bardzo kompetentna

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Oddana swojej pracy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zainteresowaniem ze strony lekarza. Przesympatyczna kobieta, dusza człowiek 💕 Kiedy ze łzami w oczach zadzwoniłam prosić o wizytę bo mialam silny krwotok odpowiedź Pani doktor była natychmiastowa proszę przyjeżdżać jak najszybciej . Dodam tylko ze jak wieczorem wzywalam pogotowie to odmówiono mi przyjazdu i kazano obserwować krwotok ... Teraz wiem ze gdyby nie natychmiastowa pomoc od Pani Doktor Barbary Bartoś juz by mnie pewnie nie było na tym świecie ..... Przyjmuje w Ostrowie Wlkp. ale ...

Bardzo miły i kompetentny lekarz.
Przesympatyczna kobieta, dusza człowiek 💕
Przyjmuje w Ostrowie Wlkp. ale nie liczą się km wiem ze to lekarz z sercem na dłoni .

Dziękuję że mogę być Pani pacjentką Pani Doktor 🌷
Renata Z.

Wspaniały lekarz i cudowny, ciepły i życzliwy człowiek. Dzięki jej zaangażowaniu w naszą sprawą możemy się cieszyć śliczną kruszynką. Po 3 latach leczenia niepłodności u innych specjalistów straciliśmy nadzieję, to ona nam ją przywróciła. Pani doktor stosuje w swojej pracy metodę naprotechnologii, która jest jeszcze mało popularna, ale skuteczna. Stosowaliśmy tę metodę przez rok i dzisiaj cieszymy się zdrową i śliczną córeczką. Polecam serdecznie!!!

Polecam serdecznie!!!

Najlepsza ;) pani doktor jaka może być pomoże w każdym problemie. Wytłumaczy miła sympatyczna i usmiechnieta

Witam serdecznie,nie mam zamiaru tutaj oceniać kompetencji ani umiejętność pani doktor ponieważ nie miałam przyjemność nawet jej poznać. Zapisana na godzinę 14 poszłam na spotkanie z polecenia,do rejestracji czekałam pół godziny,następnie godzinę czekania na swoją kolej,pomimo że zapisana byłam na 14,po godzinie 15 pani doktor wyszła z gabinetu i powiedziała,że musi gdzieś wyjść na chwile,nie było jej około 45 minut. Generalnie czekałam dwie godziny,o godzinie 16 pani doktor jeszcze nie było większość pacjentek zrezygnowała (jedna pani użyła określenia "po raz kolejny ta sama sytuacja") a przede mną było jeszcze 5 pań. Zrezygnowałam,ponieważ nie mogłam już dłużej czekać. Tak więc nie chcę tutaj mówić czy pani doktor jest dobrym czy złym specjalistą,ale strasznie lekceważąco podchodzi do pacjenta,nie zamierzam już wracać do pani Bartoś,możliwe że to było jednorazowe a ja trafiłam na "zły dzień",ale zniechęciła mnie tą sytuacją.

Rozpoczelam leczenie nieplodnosci u specjalistow z Poznania ("na Polnej") i po bezosobowym traktowaniu doceniam podejscie dr Bartos. Jestem za naturalnymi metodami leczenia i mam duze zaufanie do naprotechnologii i zalecen dr Bartos.

dziekuję że mnie pani zbadała myslałam że jeste chora ale okazało się że jestem zdrowa bałam sie isc do ginekologa