Nie potrafiła mi pomóc, ale to pierwszy lekarz, który w takiej sytuacji nie wziął pieniędzy. Bardzo to szanuję.

Trafiłam do Pani Doktor po wielu latach leczenia u innego okulisty, który po prostu nas zwodził i obiecywał cuda, ale cudu nie było.W w końcu na własną rękę zrezygnowałam z jego usług .Pani dr Biziorek zmieniła sposób leczenia , i wada wzroku wreszcie zaczęła się cofać.Gorąco polecam Panią Doktor.

Bardzo gorąco polecam dr Biziorek! Bardzo dobry specjalista - zawsze rzeczowa, konkretna i niezwykle sympatyczna. "Złote ręce" w dziedzinie chorób siatkówek i okulistyki. Zanim trafiłam do Pani Doktor szukałam pomocy u innych lekarzy, ale tylko jej zaufałam bezgranicznie... Nigdy nie odmówiła pomocy ani kontaktu. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za to, że zajęła się moim przypadkiem. Pani Doktor przywraca wzrok i wiarę w człowieka...Jeszcze raz dziękuje! Milena

Do Pani doktor trafiłam z dzieckiem. Lekarka zajęła się nami bardzo profesjonalnie, rozwiała nasze wątpliwości, wytłumaczyła wszystko. Zawsze ma czas dla pacjenta, zbiera bardzo szczegółowy wywiad, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Byłam u Pani doktor na wizycie prywatnej w Luxmedzie wraz z moją córeczką, która cierpi na dość poważną wadę wzroku.Pani doktor od razu wzbudziła w Nas ogromną sympatię a przy tym jest bardzo kompetentna. Poświęciła Nam tyle czasu ile potrzeba.