dr n. med. Barbara Blicharczyk-Zalewska

2,9
2,9

Osobiście nie jestem zadowolona z usług świadczonych przez panią doktor, tak samo z kontaktu z nią. Jeśli któraś z pań zastanawia się nad wizytą u niej to z dobrego serca radzę poszukać innego lekarza.

Porażka !!!! Miałam kilka zabiegów na nietrzymanie moczu a jest jeszcze gorzej niż przed leczeniem!!!Żeby nie być wyleczonym za takie pieniądze jest dla mnie szok!!! Musze szukać pomocy u innych specjalistów :(

Od kilku lat czytam opinie o pani doktor i jestem zdumiona. w 2006 roku bylam pacjentka na wizycie -jednej jedynej. Pani doktor nastraszyla mnie nadzerka ze dostane raka, i ze koniecznie trzeba ja wymrozic, bo inaczej cos strasznego mnie spotka. za wymrozenie zazadano ode mnie 800 złotych. bylam mloda dziewczyna.Zadzwonilam do kolezanki odradzila mi ta lekarke, mowila zeby skonsultowac problem u innej osoby. i co sie okazalo> nadzerka owszem byla ale nie zagrazala zyciu. Brak slow.....

naciąga na kase, nie tłumaczy, niekompetentna i nieprzyjemna. Zleca niepotrzebne badania, których wyników wcale nie ogląda!

Brak słów ! Swoją profesję prowadzi jako biznes!!! za kasę ! brak słów !!! Chorej wmawia że nic jej nie jest ,bez badania sugerując wizyty prywatne za pieniądze.

Witam. Jestem pacjentką pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna, poświeciła mi dużo czasu kiedy byłam w ciąży. Moja ciąża była zagrożona w ostatnich miesiącach przed rozwiązaniem i dzięki niej moje dziecko urodziło się zdrowe. Chciałabym jednak skomentować wpis anonima z dnia 20.09.2012 o godz.19:48. Ta strona jest poświęcona lekarzowi jego opinii, a nie sprawą związaną z jej mężem. Jeżeli jej mąż jest oszustem to jego osądzajcie, a nie fachowego Doktora! Serdecznie polecam :)

Serdecznie polecam :)

świetna lekarka prowadziła mi 4 ciąże poprowadzi teraz 5 jest wspaniałą kobietą nie poszła bym do żadnego innego lekarza mimo że nie było jej przy porodzie,przecież jest położna jak trzeba lekarza to wzywają jak tak doktor miała by byc przy każdym porodzie swojej pacjentki to by czasu jej brakło ja polecam z całego serca pozdrawiam P.Doktor i dziękuje za wszystko. stała pacjentka

pani doktor Pani maż ukradł 65000 euro swoim pracownikom twierdzi ze ma problemy żyje w luksusach za nie swoje pieniadze TO ZŁODZIEJ PIJAK OSZUST WSTYD PANI DOKTOR

Witam. Nie polecam tego lekarza. Miałam problemy bakteryjne z układem rodnym, to przepisała mi jakieś leki bez żadnych badań, tak po prostu "na oko", gdzie jak poszłam do innego lekarza to zrobił mi wszystkie badania zanim wypisał leki. No i jeśli chodzi o nadżerkę, to pani doktor mi powiedziała, że ją mam i trzeba dokonać zabiegu usunięcia, który będzie kosztował 600 zł!!!!! LUDZIE ONA CHYBA OSZALAŁA!!! to, że ma nowy sprzęt nie znaczy, że może naciągać ludzi aby go spłacić!!!

Witam. Nie polecam tego lekarza.

Pani Doktor prowadziła mi ciążę, w każdej chwili mogłam na Nią liczyć . Podczas pobytu w Szpitalu nie była obecna przy porodzie , ale po porodzie to Ona mi wykryła część łożyska zostawionego przez innego lekarza i wyczyściła mi macicę. Widać było , że interesuje Ją los mój i mojego dziecka . Polecam .Na tę kobietę zawsze można liczyć .