lek. dent. Barbara Brach

2,7
2,1
2,7

Bardzo niemiła pni stomatolog . Pojechałem z bardzo silnym bólem zęba i prosiłem o szybka pomoc ale pani wogole się nie spieszyło . Brak sprzętu jedyna pomoc to wypisanie antybiotyku . Szkoda czasu i paliwa

Od kilku lat leczę moje zęby z powodzeniem u Pani dr Brach. Wg mnie jest osobą kompetentną, doskonale znającą swoje rzemiosło. Informuje o chorobie, leczy kompleksowo a jednocześnie informuje o profilaktyce. Powiem tak, ratuje w uzębieniu co się jeszcze da.

2 zęby zrobione w 15 min. Z obydwu wyleciało wypelnienie w tym jeden do leczenia kanalowego z powodu zle wyczyszczonej pruchnicy.

Najgorsza specjalistka u jakiej byłam. Dawni nie spotkałam tak mało empatycznej osoby, która po wielu prośbach nie dała mi znieczulenia, ponieważ ,,to przecież nie boli". Naprawdę nie polecam.

Ogólnie jestem zadowolona z cierpliwości i poświęconego czasu jaki przeznaczyła mojemu bardzo przestraszonemu dziecku (ok 30 minut namawiała mojego synka na to by tylko otworzył buzię). Nie wiem, czy nawet na prywatnej wizycie inny stomatolog byłby taki cierpliwy.

W ogóle nie kompetentna. Co by się nie działo to tylko wyrwać. Najgorsza stomatolog z jaką miałam do czynienia

Pogotowie stomatologiczne w Szczecinie, pani Barbara po 1 min zdjagnozowała przyczynę bólu pomimo, że ząb był robiony w innej placówce kanałowo to bolał bardzo , okazało się ,że ominęli kanał nie dostając się do komory zęba. Pani Barbara szybko otworzyla komorę i zatruła zęba . Bardzo profesjonalna lekarka i bardzo skuteczna. Polecam gorąco i dziękuję . Bolesław K