Barbara Bretner

Psychiatra

Byłem u Pani Doktor kilka razy przez kilka lat , zawsze rzeczowo podchodziła do rzeczy wysłuchała i doradziła po przeczytaniu historii choroby przepisała odpowiednie leki. Gabinet bardzo dobrze wyposażony w sofki a nie jakieś taborety, czysty tak jak powinien wyglądać gabinet psychiatryczny, maximum komfortu i prywatności. NIe ma kolejek pacjent jeden wychodzi drugi wchodzi.Polecam.

Byłam u tej pani kilka razy, kiedy moja Pani psychiatra była nieobecna. Kobieta ta potrafi jedynie jeszcze bardziej zdołować niż pomóc. Miałam silne napady lęku I bezsenność. Pani ta nie słuchała mnie, tylko wpisała mi jakieś bardzo słabe leki, po których w ogóle się nie uspokoiłam. Cały czas mówiła o uzależnieniu od benzodiazepin I próbowała mi wmówić, że jestem silnie uzależniona, gdzie zawsze brałam ostrożnie lorafen I estazolam I nic mi nie było. Wszystko miała opisane na mojej karcie pacjenta, ale stwierdziła, że nie będzie tam zaglądać. Kiedy próbowałam opisać ...

Kiedy próbowałam opisać jej moje problemy w rodzinie to stwierdziła, że jestem egoistyczna I nie pozwalam mojej mamie mieć drugiego męża. To mnie bardzo dotknęło, powiedziałam,że ten drugi mąż znęcał się nade mną fizycznie I psychicznie od dziecka, to zamknęła się I prawdopodobnie zrobiło jej się głupio.
Za każdym wyjściem z gabinetu popłakałam się, tak ta "lekarka" potrafiła dać w kość swoimi "komentarzami".

Nie polecam brak profesjonalizmu pani doktor bardzo stronnicza, potrafi bardziej zdołować- musiałam pilnie szukać pomocy dla córki u innego lekarza

Dobry Psychiatra , wszystko wytłumaczy na spokojnie, dużo poświęca czasu, bez popiechu kompetentna.Polecam.

kompetentna.Polecam.