lekarz Barbara Chełmińska-Milkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,2

Leczę u Pani dr swoje dzieci. Do dzisiaj! -dosyć mam już wystawania przed przychodnią przez 7 rano aby się zarejestrować, -dosyć mam już dzwonienia do południa aby się zarejestrować (a jak się uda dodzwonić-numerków brak!), - dosyć mam wyczekiwania na Panią dr, - dosyć mam wyczekiwania w ciasnej poczekalni, gdzie są dzieci zdrowe i chore, - dosyć mam opóźnień po 2 godziny na swoją kolejkę(gdzie wizyty wyznaczane są co 10 min a pacjenci siedzą w gabinecie po 30min) - dosyć mam wysłuchiwania żalu Pani dr, że ma tyle pracy-po co ...

Leczę u Pani dr swoje dzieci. Do dzisiaj!
-dosyć mam już wystawania przed przychodnią przez 7 rano aby się zarejestrować,
- dosyć mam wyczekiwania na Panią dr,
- dosyć mam wyczekiwania w ciasnej poczekalni, gdzie są dzieci zdrowe i chore,
- dosyć mam wysłuchiwania żalu Pani dr, że ma tyle pracy-po co więc przyjmują nowe deklarację skoro przychodnia nie jest w stanie zapewnić miejsca do lekarza ??!!
- dosyć mam słuchania jak Pani dr zwraca uwagę małemu dziecku że rozmawia-niestety nie stosujemy w domu knebli
- dosyć mam kłamstw Pani rejestratorki
- dosyć mam przysłuchiwania w jaki niegrzeczny sposób rejestratorka obsługuje ludzi starszych.
DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ- taka jest moja opinia na podstawie mojej obserwacji podczas maratońskich wyczekiwań z dziećmi na naszą kolejkę.Nikt za darmo nas nie leczy-Przychodnia co miesiąc dostaje za mnie i moje dzieci pieniądze-czy korzystamy z usług lekarza czy też nie. Ja się wypisuję i pozdrawiam pacjentów, którym jeszcze trochę cierpliwości pozostało.

Leczę u Pani dr swoje dzieci. Do dzisiaj!
-dosyć mam już wystawania przed przychodnią przez 7 rano aby się zarejestrować,
- dosyć mam wyczekiwania na Panią dr,
- dosyć mam wyczekiwania w ciasnej poczekalni, gdzie są dzieci zdrowe i chore,
- dosyć mam kłamstw Pani rejestratorki

Świetny lekarz.podejście do dziecka SUPER.żeby wszyscy lekarze tacy byli.pozdrawiam:)

POLECAM LEKARZA UWAŻAM,ZE JEST KOMPETENTNY I WŁAŚCIWIE OCENIA CHOROBĘ I NIE ZAPISUJE OD RAZU ANTYBIOTYKÓW(PRZYNAJMNIEJ JEŚLI CHODZI O MNIE)

Ta pani nie zna sie na leczeniu. Przepisuje dzieciom końskie dawki antybiotyków, zapisuje leki niestosowne do wieku dziecka! Została zabrana przez p. Ratajczak, bo to koleżaneczka, ale jako lekarz jest beznadziejna i będąc a mICKIEWICZA często "wpadała" z problemem, którego nie potrafiła rozwiązać, a działo się tak bardzo często. Ja jako dorosła osoba kiedyś do niej trafiłam... i na katar i gorączkę zapisała mi tony antybiotyków, diagnozując "zapalenie oskrzeli". Ja kupiłam witaminę C i leczyłąm sie domowymi sposobami i ziołami. Po 3 dniach nie było śladu po chorobie... Makabra ta baba!

Korzystając z wizyt nie potrafi dobrze zbadać danej przyczyny zapisuje leki, które są mało skuteczne i trzeba szukać pomocy gdzie indziej, jeżeli jesteś zdecydowany na taką wizytę z małym dzieckiem to weź się dobrze wyposaż i przyszykuj się na długie oczekiwania na korytarzu w przychodni

Nie polecam! Ciągłe oczekiwanie w kolejkach i opóżnienia po 2-3 godziny! Obecnie w nowej przychodni tej doktor mało miejsca i ogólny chaos.Mało konkretna i kompetentna.

Potwierdzam porzednią opinię.Czas nie stanowi dla pani doktor zadnej wartości,ważniejsze są dyskusje o znajomych i plotki..Na leczene pacjenta szkoda czasu...

ogolnie bardzo dobra - ALE , ktore robi wielka roznice to niestety umawia wizyty od 8.00 - pojawia sie po 9.30 i jeszcze ma czas na kawke i przerwe po godzinie przyjec, wiec srednia wizyta z chorym dzieckiem opoznia sie o 2,3 godziny - STRASZNE