Mogę tylko polecić w 100%, świetny hematolog, zawsze znajduje czas dla pacjentów, leczyłem się ok. roku, wszystkie niezbędne badania zleciła, podjęła dobrą decyzję w sprawie wycięcia węzła. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

poprostu super polecam leczy mojego tatę bardzo się angażuje w to co robi lekarz z prawdziwego zdażenia polecam

Bardzo dobry lekarz nie tylko hematolog.Wiem,bo wspaniale zajęła się moim chorym teściem.Zna się na rzeczy.Po prostu lekarz z powołaniem i poświęceniem.

DLUGO TRZEBA CZEKAC NA WIZYTE CO JEST DLA MNIE NIEZROZUMIALE

DLUGO TRZEBA CZEKAC NA WIZYTE CO JEST DLA MNIE NIEZROZUMIALE

bardzo dobry lekarz,grzeczny,miły,spokojny.Zna się na hematologii bardzo dobrze,napewno najlepszy hematolog w tarnowie.

Anioł a nie lekarz powtarzam anioł.Bardzo miła,uprzejma,wyciszona i dokładna lekarka i tak można w kółko napewno mogę stwierdzić że jest najlepsza w tymże fachu a to żadko spotykane aby lekarz był dobrym fachowcem i miłym i grzecznym człowiekiem jednocześnie!!!!!!!! polecam super super super!!