Barbara Chudzińska

Zdjęcie panoramiczne się nie podoba, a leczenie kanałowe BEZ znieczulenia. ODRADZAM, wroga bym tam nie posłała.

Najlepsza na całym świecie! Delikatna, uprzejma, kompetentna wszystko tłumaczy co w danym momencie robi, lekarz z powołania. Od ponad 10 lat korzystam z usług Pani doktor i nigdy się nie zawiodłam.

Pani Doktor, Barbara Chudzińska, to stomatolog z powołania.Wysoki profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, kultura i szacunek dla pacjenta , najwyższe standardy leczenia - sprawiają, że warto polecić tego lekarza innym.Leczę się u Pani Doktor już kilkanaście lat(również moja rodzina ) i dzięki temu mamy zdrowe ładne zęby. :)

Szybko i sprawnie, nigdy nie miałem żadnych problemów, serdecznie polecam:)

Szybko i sprawnie, nigdy nie miałem żadnych problemów, serdecznie polecam:)

Zdecydowanie nikomu nie polecam. Trafiłam do Pani doktor po przeczytaniu kilku pochlebnych opinii na jej temat. Teraz zastanawiam się kto je pisał. Miałam pecha, bo zaleczony ząb wciąż bolał, a po 2 miesiącach okazało się że jest jednak do leczenia kanałowego. Z wizyty na wizytę coraz bardziej nieuprzejma i niedelikatna. Po nieumiejętnym znieczuleniu rozwinęła mi się martwica szczęki,w zębie pozostawiła urwane metalowe ciało obce do czyszczenia kanałów,w wyniku działań tej pani straciłam dwa zęby i do dzisiaj cierpię z powodu neuralgii.Z daleka od takich stomatologów

BArdzo polecam moje dzieci uwielbiaja p.Basię. każdy kto się boi powinien ją odwiedzić

:) jak ktos sie boi dentystow to polecam tego dentyste

:) jak ktos sie boi dentystow to polecam tego dentyste

Bardzo polecam. Lekarz z powołaniem. Duża umiejetność, wiedza i kompatencja. Patrzy na problem w szerszym kontekście