lekarz Barbara Czekaj

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Trafiłam do szpitala na Parkitkę i akurat Pani doktor B.Czekaj mnie przyjmowała. Może nie jest zbyt rozmowna, ale jest bardzo ciepłą kobietą. Ma pozytywną osobowość. Bardzo zadbana kobieta. Zrobiła mi badanie USG podczas, którego była bardzo delikatna. Zanim trafiłam do szpitala badali mnie inni ginekolodzy, którzy nie byli tak delikatni.Badanie USG,które przeprowadzala nie było krótkie. Pani doktor skrupulatnie mnie badała, żeby niczego nie przeoczyć. Pani doktor Czekaj to dobra kobieta

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Trafiłam do szpitala na Parkitkę i akurat Pani doktor B.Czekaj mnie przyjmowała. Może nie jest zbyt rozmowna, ale jest bardzo ciepłą kobietą. Ma pozytywną osobowość. Bardzo zadbana kobieta. Zrobiła mi badanie USG podczas, którego była bardzo delikatna. Zanim trafiłam do szpitala badali mnie inni ginekolodzy, którzy nie byli tak delikatni.Badanie USG,które przeprowadzala nie było krótkie. Pani doktor skrupulatnie mnie badała, żeby niczego nie przeoczyć. Pani doktor Czekaj wzbudza naprawdę mile wrażenie.

Z tą Panią spotkałam się w szpitalu, kiedy to trafiłam z problemami na patologię ciąży, od samego początku zachowywała się w stosunku do mnie bardzo nieprzyjemnie, skomentowała to, że "niby" za dużo ważę i stąd moje problemy, przemilczałam to, choć było mi bardzo przykro. Na fotelu zbadała mnie tak, że 2 doby "po" plamiłam, nie chciała udzielić mi informacji czy z dzieckiem wszystko ok, podczas usg nie odzywała się do mnie ani słowem, choć widziała, że płacze, ponieważ bardzo się martwię. Na sam koniec rzuciła oschłe 2 słowa "płód żywy", to była interpretacja całego usg. Przez cały ten czas traktowała mnie bardzo pogardliwie i patrzyła na mnie z góry. Jestem wstrząśnięta jej postawą jako lekarza, uważam, że nie powinna pracować z ludźmi, ponieważ zdecydowanie się do tego nie nadaje. Odradzam wszystkim!

chodzę do doktor czekaj już drugą ciąże jestem zadowolona, mało rozmowna ale ludzie są różni

Absolutnie nie polecam !!stracilam moja kochana coreczke w 18 tyg ciazy tylko dlatgo ze pani czekaj nie zauwazyla ze mam niewydolnosc szyjki kazala jak najwiecej spacerowac - to jest paranoja

Lekarz kompetentny, dr Czekaj prowadziła moją pierwszą ciażę i jestem bardzo zadowolona, że jej właśnie zaufałam.

chamstwo, brak uprzejmosci i szacunku dla pacjentek.

chamstwo, brak uprzejmosci i szacunku dla pacjentek.