lekarz Barbara Danek

Polecam. Bardzo dobra Pani neonatolog. Szczegółowe badanie dziecka na oddziale położniczym zawsze przy udziale matki. Na wszystkie pytania odpowie należycie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Myślałam że trafiłam na dobrego pediatra, niestety Pani doktor Danek przy pierwszej naszej wizycie byla mila i starala sie wytlumaczyc co i jak. Lecz niestety od kolejnej była do mnie bardzo niemiła i twierdziła że jestem wygodną mamą bo nie chce karmić dziecka piersią i nie chciała słuchać co do niej mówię. Przy kolejnych wizytach twierdziła że jestem przewrazliwiona. Przychodząc do niej i mówiąc że niepokoi mnie stan dziecka bo bardzo kaszle i furczy mu w nosku stwierdziła że ida mu zęby i przychodzę co chwilę do gabinetu i zajmuje chorym dzieciom miejsce. A dwa dni później moje dziecko dostalo się do szpitala z zapaleniem płuc. Tak więc nie polecam tej pani i od razu ja zmieniam na innego lekarza.

Pani doktor uratowala zycie mojej córeczki która urodzila sie jako wczesniak z powazna infekcja ,o nic nie musialam wypytywac Pani doktor sama wszystko na biezaco wytlumaczyla.Nie moge nic zlego na Pania doktor powiedziec .

bardzo miła,uprzejma i kompetentna lekarka

bardzo miła,uprzejma i kompetentna lekarka

Pani doktor nie jest lekarzem godnym zaufania nie poleciłbym go moim przyjaciołom

Ta Pani powinna zmienić zawód. Nie nadaje sie do pracy z pacjentem

Ta Pani powinna zmienić zawód. Nie nadaje sie do pracy z pacjentem

bardzo dobry lekarz stale pogłębiająca wiedze medyczną

bardzo dobry lekarz stale pogłębiająca wiedze medyczną

zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom. zadowolona Matka

zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom.
zadowolona Matka

Zdecydowanie polecam Panią doktor wszystkim Dzieciom i Rodzicom

Zdecydowanie polecam Panią doktor wszystkim Dzieciom i Rodzicom

Niekompetentna, zadufana w sobie i sprawia wrażenie że w ogóle nie myśli o stojącym przed nim małym pacjencie,katastrofa