lekarz Barbara Dobyasz-Czech

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

1,3
1,3
1,1

Na tak niemiłego i aroganckiego lekarza jeszcze nie trafiłam. Odmówiła wypisania skierowania na podstawowe badania przysługujące każdemu raz do roku, a skierowanie do poradni wystawiła z wielką łaską i jednocześnie pretensją. Atmosfera w gabinecie koszmarna...

Dr Barbara Dobyasz Czech bardzo arogancka osoba. Nie słucha pacjenta w ogóle. Nie stara się pomóc pacjentowi, nie chce przepisywać badań z POZ, mimo dolegliwości. Natomiast chętnie przepisuje leki i to takie bardzo obciążające organizm pacjenta,jeśli pacjent zastanawia się czy brać takie silne leki to dodaje tekst typu pan/pani odmawia leczenia? Przykre to bardzo, ale trzeba walczyć i mówić to wprost takiemu lekarzowi . Może choć trochę zacznie szanować pacjentów. Porażka, nie polecam nikomu tego lekarza.

Nie słucha pacjenta, wszystko wie lepiej, arogancka, rzuca niestosownymi komentarzami. Nie uzyskałam pełnego badania. Zamiast leków, które powinnam dostać przy moim stanie otrzymałam witaminki i herbatki ziołowe. Żenada i totalny brak profesjonalizmu.

Ta kobieta nie dość że jest nie uprzejma, arogancka i się wywyższa nie wiadomo czym, nie daje nic powiedzieć pacjentowi. Wypisuje leki bez badań, bez konsultacji z pacjentem ( bo nie słucha pacjenta). Wciska leki chociaż pacjent bierze to samo ale tańszy zamiennik. Dna moczanowa, każdy lekarz zrobi badania krwi moczu jakie stężenie kwasu moczowego i dopiero wprowadzi odpowiednie leczenie ale nie ta lekarka. Ona przepisuje tabletki bez badań. Zmieniam przychodnie bo chce być jak najdalej od takich przepisywaczy leków

Witam nie polecam pani dr. Barbary Dobyasz - Czech jest bardzo nie miła, bezczelna lekceważy i nie słucha pacjenta brak jakiegokolwiek wychowania i szacunku do pacjenta Nie Polecam !!!

Kilka razy miałam wątpliwą przyjemność korzystania z usług pani doktor. To nieprzyjemna, niekompetentna osoba. Raz, tylko jeden raz pani doktor była całkiem miła. Właściwie, wydawało się jakby ktoś ją odmienił. Była to wizyta prywatna, a mianowicie badanie kierowców, za które płaciłam gotóweczką ; )

Pani jest sfrustrowana, nie poświęca pacjentowi minimum uwagi, miałam z nią wątpliwą przyjemność dwa razy i niestety jej diagnozy były nietrafne. Pani doktor uważa, że pacjenci marnują jej jakże drogocenny czas natomiast niezauważa poważnych problemów zdrowotnych. Jest arogancka i bezczelna.

Bardzo niemiła i opryskliwa lekarka, nie sądziłam, że będę w stanie poczuć się niekomfortowo na badaniu zwykłej medycyny pracy.

Bardzo niesympatyczna, lekceważąca i kpiąca z pacjenta. Jednym słowem - PORAŻKA. Zdecydowanie nie polecam!

Lekarka bez dokładnych badań jednomyślnie stwierdza, że pacjent nie ma żadnego problemu pomimo częstych objawów. Dodatkowo jest bardzo nieprzyjemna w rozmowie.