lekarz Barbara Dziasek

Psychiatra

2,6

Pani doktor większość czasu przeznaczonego na wizytę pisała coś na klawiaturze. Żadnej rozmowy nie przeprowadziła, zdziwiła się ,że biorę aż tyle leków. Źle wypisała receptę przez co apteka nie mogła jej zrealizować. Na zadane pytania jakby nie słuchała nawet moich odpowiedzi. Poinformowała mnie że jakby była konieczność zmiany leków to skieruje mnie znowu na oddział dzienny, z którego zostałam wypisana miesiąc temu. Nie polecam nikomu tego lekarza.

Nieempatyczna, nieprofesjonalne komentarze, które sprawiły, że poczułam się gorzej niż przed wizytą. Trywializująca problemy, no nie. Po prostu nie.

Nie wiem dlaczego ta kobieta jest lekarzem. Chyba z przymusu. Nieempatyczna i arogancka. Nigdy więcej nie skorzystam

Lekarz bez empatii. W tym wieku moim zdaniem nie powinna już przyjmować pacjentów. Widać wypalenie zawodowe. Pretensjonalna, niechętna przyjmować odmienne zdanie, neguje opinie pacjenta na temat swojego stanu zdrowia.

Pierwszy raz byłem u psychiatry. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, pytając przy tym o wszystko, co mogłoby przybliżyć trafne rozpoznanie. Wyjaśniła mi genezę mego problemu, przedstawiła nasz cel i dalszy tok postępowania z moim problemem, wykazała się cierpliwością i zrozumieniem. Polecam bardzo.

Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą, z dużą cierpliwością i kulturą wsłuchała się w moje problemy. Bez tempa i presji czasu wytłumaczyła i rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta i sposobu leczenia, bardzo polecam Panią doktor.

Polecam dr Dziasek, wszystko ok. Bardzo pomocna Pani dr wyciągnęła mnie z dużych problemów. To już trzeci psychiatra i tym razem się udało.

Ta kobieta doprowadziła moją żonę do próby samobójczej. Swoim karygodnym stosunkiem do obowiązków i do pacjenta spowodowała u żony pogłębienie się depresji. B. Dziasek (celowo pomijam słowo "doktor") jest niedouczona i obrażona na pacjentów, że do niej przychodzą. Nie powinna leczyć ludzi, bo nie potrafi. Dałem 1, bo niżej się nie da.

Ja się w ogóle dziwię, że ta pani przyjmuje pacjentów, że jest lekarzem, zwłaszcza psychiatrą. Jest arogancka, niegrzeczna i niedyskretna. Zdecydowanie odradzam wizytę u B. Dziasek!