dr n. med. Barbara Garanty-Bogacka

Endokrynolog, Pediatra

Bylam u pani doktor pierwszy raz i jestem pod wrazeniem,ze trafilam do lekarza z prawdziwego zdarzenia.Dr oddana pacjentowi,poswieca tyle czasu,na ile wymaga dana sytyacja,a to jest istotne,aby postawic wlasciwa diagnoze.Slucha pacjenta i stara sie pomoc,to sie czuje.Polecam z calego serca i zycze p.doktor duuuzo zdrowia do pacjentow,poniewaz sa bardzo rozni.Beata.

Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej Pani. Za wizytę zapłaciłam znacznie więcej niż powinnam (według wcześniejszych ustaleń telefonicznych), a nie dowiedziałam się nic na temat mojej przypadłości. Nie otrzymałam również skierowania na badanie, które jak później się dowiedziałam, było w moim przypadku konieczne.

Nie polecam pani doktor pomyliła zawód i źle postawiła diagnozę .

Nie polecam pani doktor pomyliła zawód i źle postawiła diagnozę .

Polecam, prowadzi moje 2 córeczki od urodzenia. To oddany dzieciom lekarz.

Polecam, prowadzi moje 2 córeczki od urodzenia. To oddany dzieciom lekarz.

Jestem mamą 10-letniego Kacperka, i jesteśmy pod stałą opieką Pani doktor i jestem w 100% zadowolona z opieki nad synem. Lekarka zawsze rozmawia z nami o naszych wątpliwościach i nie ma problemu ze skierowaniem na jakiekolwiek badanie- w razie wątpliwości swoich czy lekarki zawsze potwierdzamy to odpowiednimi badaniami. Dr. Barbarę Garanty-Bogacką mogę z czystym sercem polecić innym mamą!!!

Świetny specjalista. Tak samo przyjemnie i prywatnie i w przychodni szpitalnej. Polecam!

rzeczowa, kompetentna pani doktor, bardzo przyjazna pacjentowi, wszystko tlumaczy od a do z jasno, bez watpliwosci, jest dla pacjeta, polecam dla dzieci i doroslycg