Barbara Grudzień-Joańska

Lecze się juz u Pani doktor kilka lat, lekarz z powołania, zawsze trafna diagnoza dobrze dobrane leki! Polecam !

Dla niej praca i pomoc ludziom to całe życie.... Jako lekarz rodzinny , internista - spełniona. Polecam przyszłym pacjentom... :)

Niestety pani joańska bagatelizuje wszystkie moje problemy, czy to dlatego, że jestem jeszcze młoda? Czy mam czekać aż zacznie mnie toczyć choroba? Leki przepisuje taśmowo, wszystkim to samo i zawsze to samo, na dodatek ma braki w wiedzy lekarskiej. Badania wyprosiłam od niej tylko podstawowe krew i mocz, innych "nie może" Jakie badania może mieć wykonane pacjent w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej? Badania hematologiczne: - morfologia krwi obwodowej z wzorem odsetkowym - płytki krwi - retykulocyty - odczyn opadania krwinek czerwonych (OB) - poziom glikozylacji hemoglobiny(HbA1c) Badania biochemiczne i mmunochemiczne ...

Badania hematologiczne:
- morfologia krwi obwodowej z wzorem odsetkowym
- płytki krwi
- retykulocyty
- odczyn opadania krwinek czerwonych (OB)
- poziom glikozylacji hemoglobiny(HbA1c)

Badania biochemiczne i mmunochemiczne w surowicy krwi:
- sód
- cholesterol-LDL
- triglicerydy (TG)
- bilirubina całkowita
- bilirubina bezpośrednia
- fosfataza alkaliczna (ALP)
- aminotransferaza asparaginianowa (AST)
- aminotransferaza alaninowa (ALT)
- gammaglutamylotranspeptydaza (GGT)
- amylaza
- kineza kreatynowa (CK)
- fosfotaza kwaśna całkowita (ACP)
- czynnik reumatoidalny (RF)
- miano antystreptolizyn O (ASO)
- hormon tyreotropowy (TSH)
- antygen HBs-AgHB
- VDRL

Badania moczu:
- ogólne badanie moczu z oceną mikroskopową osadu
- ilościowe oznaczanie białka
- ilościowe oznaczanie glukozy
- ilościowe oznaczanie wapnia
- ilościowe oznaczanie amylazy

Badania kału:
- badania ogólne
- pasożyty
- krew utajona - metodą innumochemiczną

Badania układu krzepnięcia:
- wskaźnik protrombinowy (INR)
- czas kaolinowo-kefalinowy (APTT)
- fibrynogen

Badania mikrobiologiczne:
- posiew moczu z antybiogramem
- posiew wymazu z gardła
- ogólny posiew kału w kierunku pałeczek Salmonella, Shigella
- białka C-reaktywne (CRP)

Badania elektrokardiograficzne (EKG) w spoczynku
Badania ultrasonograficzne (USG) jamy brzusznej

Zdjęcia radiologiczne:
- zdjęcie klatki piersiowej w projekcji AP i bocznej
- zdjęcie kostne - w przypadku kręgosłupa w projekcji AP i bocznej (cały kręgosłup)
- zdjęcie kostne - w przypadku kręgosłupa w projekcji AP i bocznej (odcinkowe)
- zdjęcie kostne - w przypadku kończyn i miednicy w projekcji AP i bocznej
- zdjęcie czaszki i zatok w projekcji AP i bocznej
- zdjęcie przeglądowe jamy brzusznej

Mówiąc pani doktor że mam problem i że potrzeba to zbadać, ona odpowiada mi "nie, bo nie ma podstaw". Jestem zdziwiona i to bardzo że ma tak dobre opinie! Jedynie co mogę dobrego powiedzieć to to, że nie wymiguje się od dawania skierowań do specjalistów, reszta w jej wykonaniu to porażka, bardziej ją interesuje jej własne dobre samopoczucie i perfekcyjny makijaż niż dobro pacjenta. Dziękuję za uwagę.

Leczymy sie u p.dr Barbary Grudzien-Joanskiej cala rodzina od ponad 20 lat.Pani dr wypelnia swoje powolanie znakomicie.Polecamy i zyczymy wszystkim pacjentom takich lekarzy jak dr.Barbara Grudzien-Joanska./Basia z rodzina/

Od grudnia chodzę do pani doktor i nie żałuję swojej decyzji o wyborze tego gabinetu.Pomogła mi przytyć,gdy inni lekarze nie dawali sobie z tym rady! Naprawdę polecam panią doktor z czystym sumieniem.

Od kilkunastu lat chodzę do Pani Doktor, zarówno w poradni jak i prywatnie, cała rodzina juz leczy się tylko u Niej. Odkąd mam większe problemy ze zdrowiem, duzo ze mną rozmawia, pyta, wyjaśnia. Znam kilku lekarzy ale P. doktor Barbarę polecam w pierwszej kolejności. Pozdrawiam serdecznie :) Renata.

Najlepszy lekarz...Nie znam lepszego lekarza...zawsze wyleczy dobrze poradzi...

Najlepszy lekarz...Nie znam lepszego lekarza...zawsze wyleczy dobrze poradzi...

CHODZE DO PANI DOKTOR PAńSTWOWO JAK I PRYWATNIE, ZAWSZE ZAJELA SIE MNA PROFESJONALNIE, BARDZO DUZO ROZMAWIA Z PACJENTEM. BARDZO JA LUBIE, ZNA MOJA CAłA RODZINE, TROSKI, KLOPOTY HISTORIE CHOROBY. ZAWSZE WYSłUCHA DORADZI, ZAWSZE BYLAM LEKCEWAZONA PRZEZ LEKARZY. ONA BARDZO INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KAZDEGO. PODSTAWA JEST ROZMOWA, Z PACJENTEM. BARDZO POLECAM !!!!! GODNA ZAUFANIA OSOBA !!!!

PO RAZ PIERWSZY TRAFIŁAM NA TAK FANTASTYCZNEGO LEKARZA!!!!! MA CZAS DLA PACJENTA - KAŻDEMU POŚWIĘCA TYLE UWAGI ILE POTRZEBA, NIE TRAKTUJE PACJENTÓW PRZEDMIOTOWO. NIE JEST PROBLEMEM SKIEROWANIE NA BADANIA CZY TEŻ DO SPECJALISTY. MOŻEMY TYLKO SOBIE ŻYCZYĆ WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.