lekarz Barbara Herpel

2,6
2,6

Lekarz z powołania. Pani doktor zawsze znajduje rozwiązania ja moje problemy zdrowotne. Lekarz godny polecenia. Szczerze polecam ;)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Wywiad, trafna diagnoza.Rzceczowo i konkretnie. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor.
Wywiad, trafna diagnoza.Rzceczowo i konkretnie.
Polecam.

Pani doktor od razu poznała, że obfite krwotoki z nosa mojego syna to nie alergia, a wysuszona śluzówka nosa. Wcześniej chodziliśmy do laryngologa i alergologa, którzy nie rozpoznali problemu (chociaż może rozpoznali, ale wtedy za szybko straciliby źródełko...) i przepisywali leki przeciwalergiczne. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor - problem z krwotokami się skończył, dziecko nie jest już faszerowane niepotrzebnymi lekami. Dziękuję!

Pani doktor specjalizuje się w wypisywaniu licznych leków, w dużej mierze tych drogich (premiowanych) Chętnie również wskazuje apteki w których rzekomo kupimy najtaniej ten lek. Okazuje się niejednokrotnie że drożej. Antybiotyk to lek na wszystko. Unikam tej lekarki ale czasem jak nie ma wyjścia do niej trafiam, jednak jej zalecenia koryguje z zaufanym farmaceutom. Na pewno pani doktor ma dobre notowania u przedstawicieli farmaceutycznych i niejeden raz wygrała jakiś bonus. Szczerze nie polecam

Odradzam wizytę u tej lekarki. Niestety muszę przyznać, że złe opinie o tej Pani poniżej są w 100% prawdziwe. 2 minutowa wizyta, kazała mi pić wodę z sokiem malinowym i się wykaszleć i w ten sposób w końcu wyzdrowieję. Tym sposobem 3 tygodnie chodziłam z zapaleniem tchawicy - w międzyczasie dwie wizyty u tej Pani, która całkiem zlekceważyła objawy twierdząc, że nic mi nie jest i również gardło badała z odległości jednego metra - żenada. Zera podejścia do pacjenta. Nigdy więcej. Nikomu nie polecam!!!!

No cóż, porażka po całości. Pani Doktor zadaje pytanie po czym sama sobie udziela odpowiedzi, nie dając dojść do głosu. Diagnoza nietrafna, wygenerowała mi tylko dalsze problemy. Omijać szerokim łukiem!

Ja do tej Pani chodzę z dziećmi do przychodni tylko w ostateczności i za każdym razem jest to samo: nieuprzejma, nie tłumaczy choroby, nie podaje dawkowania leków. Bardzo, bardzo nie polecam.

Pani doktor bez badania, na podstawie wywiadu, stwierdziła zapalenie gardła, później zajrzała szybko i stwierdziła żeby płukać mieszanką wody i wody utlenionej... nie biorąc pod uwagę bólu głowy, dreszczy, bólu w karku i plecach... nawet nie osłuchała.... witamina + płukanie gardła, nie mówiąc jak często to robić, jak dawkować leki i ile czasu...wszystko na odwal, a gardło jak bolało tak boli, nie można nic przełknąć

Taki lekarz to śmiech na sali. Jeżeli priorytetem lekarza jest wyjście wcześniej z pracy i zlanie pacjenta po całości to lepiej trafić nie można. Na przedstawiony problem szanowana pe "doktor" stwierdziła, że najlepiej poszukać odpowiedzi w internecie. Serdecznie nie polecam!

Szkoda, że nie przeczytałam wcześniej opinii o Pani Doktor bo może uniknęła bym pogorszenia stanu zdrowia. Trafiłam do tej Pani z bólem gardła a skończyło się na zapaleniu oskrzeli. Pani Doktor poświęciła mi łącznie 2 min. Gardło obejrzała z odległości 1,5 metra a osłuchała mnie przez koszulkę. Kazała leczyć się cytryną i miodem. Sama musiałam się dopytać czy konkretne leki mogę brać przy karmieniu piersią czy nie. Zdecydowanie odradzam.