lekarz Barbara Jurkiewicz

Pediatra, Reumatolog

Pani doktor jest osobą bardzo konkretną. Profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu. Moje dzieci ją uwielbiają. Zawsze wysłucha, doradzi i przede wszystkim postawi trafną diagnozę. Zdecydowanie najlepszy pediatra w Nowym Sączu.

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Nowym Sączu.

Bardzo polecam Panią doktor Jurkiewicz jest bardzo kompetentnym lekarzem o bardzo dużym doświadczeniu , wie co robi i umie znaleźć rozwiązanie na każdy problem . Zawsze miła ,uśmiechnięta , konkretna i lubiana przez dzieci. Szczerze polecam , oby więcej takich lekarzy.

NIE POLECAM. To fakt pani doktor Jurkiewicz ma dużo pacjentów ale takze dlugo pracuje jako lekarz. Nie przejmuje sie pacjentami tylko wypisuje lekarstwa, zazwyczaj zawsze te same antybiotyki. Często ma problem z wyznaniem sie na chorobie albo wypisze złe lekarstwo. Przyjmuje bardzo dużo pacjentow przez co każdemu z nich poświęca do 10min. Nie wypisuje zwolnień! (za zwolnienie szkolne trzeba zapłacić 20zł)

Nie wypisuje zwolnień!
(za zwolnienie szkolne trzeba zapłacić 20zł)

Moim zdaniem jedyna w swoim rodzaju. Jedyny lekarz, któremu jestem w stanie zaufać. Zawsze zostaję wysłuchana od początku do końca. "Mądrzenie" nazwałabym raczej ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Moje dziecko uwielbia Panią doktor, a to też o czymś świadczy. Polecam w 100 % .

Złe diagnozy, Pani bardzo nieuprzejma z góry traktuje rodziców małych dzieci nie słucha ich a przecież samo dziecko nie umie opisać swoich dolegliwości bo nie potrafi mówić... zwłaszcza jak zobaczy młodą matkę... zaczyna się "mądrzyć" nie dając dojść do słowa, efektem jest źle postawiona diagnoza i tym samym złe leki... KOSZMAR

Pani Doktor jest wspaniała. Zdecydowanie najlepszy pediatra w Sączu.

Pani Doktor jest wspaniała. Zdecydowanie najlepszy pediatra w Sączu.

BARDZO DOBRY LEKARZ PEDIATRA KOMPETENTNA UPRZEJMA POŚWIĘCA PACJETOWI WYSTARCZAJĄCA DUŻO CZASU TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ POLECAM TEGO LEKARZA PACJENCI Z ZAGRANICY PRZYJEŻDŻAJĄ ABY LECZYĆ SWOJE MAŁE POCIECHY U TEJ PANI DOKTOR SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA JAKO LEKARZ I CZŁOWIEK W 100% BARDZO SZCZEGÓŁOWO WYJAŚNIA RODZICOWI POSTĘPOWANIE CHOROBY U DZIECKA WZBUDZA PODZIW OGROM WIEDZY TEGO LEKARZA

Bardzo dobry pediatra, potrafi podejść do dziecka i zawsze wyleczy małego pacjenta do końca. Polecam...:)

Nie polecam tego lekarza. Od jakiegoś czasu jest bardzo nie uprzejma, nie wysłucha do końca obaw rodziców i z góry traktuje pacjentów.

LEKARZ GODNY POLECENIA , KOMPETENTNA, UPRZEJMA, POSIADAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ LEKARSKA,