lekarz Barbara Kaczmarek

super lekarz. uratowała życie moje i mojego dziecka. wszystkim bardzo polecam. szkoda że nie pracuje już w szpitalu, ponieważ teraz jest tam dużo gorzej

na pewno jest dziedzina w której sobie radzi ale to nie medycyna

na pewno jest dziedzina w której sobie radzi ale to nie medycyna

stzeszcie sie kobiety,jezeli chcecie urodzic zdrowe dziecko omijajcie ja z daleka.wszystko jest ok.puki ciaza nie jest "problematyczna".

Dzień dobry, ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani dr, zawsze ma czas dla pacjenta, nawet w środku nocy, bo kiedyś musiałam pilnie mieć wizytę. rodziłam u niej dwójkę dzieci i zawsze super. bardzo zdecydowanie podjęła decyzję o cesarskim, a blizny praktycznie nie widać. Polecam wszystkim

Nie polecam tej lekarki !!! Posiada sprzęt z którego nie potrafi poprawnie odczytywać wyniku badania! nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy! jeśli chcesz być zdrowa ,to nie wybieraj tego lekarza !

Zawdzięczam życie Pani doktor Kaczmarek! Jest to nieoceniony specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy!

Moim zdaniem pani dr. traktuje pacjentki przedmiotowo i poświęca im zbyt mało czasu , nie czułam się tam komfortowo reszta ok

Jestem zadowolona z kazdej wizyty:) Pani doktor jets bardzo mila i sympatyczna;)

Witam. Polecam tą p. dr ponieważ, prowadziła moją całą ciąże i jestem na prawdę zadowolona z opieki p. dr. Urodziłam zdrową córeczkę:) Lekarz godny polecenia:) Hania:)

Witam.
Lekarz godny polecenia:)