lekarz Barbara Kasprzak-Chudzińska

2,1
1,9
1,9

20.03.2013

Pani doktor od kilku lat na emeryturze. Podobno prywatnie jest bardzo miła? Ona przyjmuje tylko prywatnie, raz w tygodniu.

23.07.2012

Uprzejmość to nie jest mocna strona tej pani.Podobno prywatnie jest bardzo uprzejma.LEKARZ za pieniądze i dla pieniędzy nie dla pacjentów.Nie pomogła,nie zaszkodziła.Minus

01.04.2012

Kiepska specjalistka, nie wnika w przyczyne choroby, podejście do przyczyny choroby powierzchowne.

26.04.2011

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Mogłabym stwierdzić, że lekarz rodzinny, od którego dostałam skierowanie, znał się lepiej na sprawie niż ona. Nic konkretnego się nie dowiedziałam, poza tym że muszę wziąć drugie opakowanie antybiotyku. Zdecydowanie odradzam.

09.04.2011

Bardzo wiekowa pani doktor z dziwnym podejściem do pacjenta, nieuprzejma i opryskliwa. Nie wzbudza zaufania więc nie polecam i radze iść do innych prawdziwych specjalistów z zakresu laryngologii.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii