lekarz Barbara Kasprzak-Chudzińska

Laryngolog

2,6
2,1
2,6

Pani doktor to lekarz o duzej wiedzy i doswiadczeniu .Widac ze w miescie ma nizyczliwą osobę ktora drbnomiasteczkowym zwyczajem w bardzo prosty sposob stara się dokuczyc i bezkarnie wysyla anonimy.Nietrudno się domyslic po tematyce- wiek i niekompetencja- powtarzające się zarzuty -pisze to niwątpliwie ta sama osoba.Okropne.

Moja matka miała wątpliwą przyjemność pójścia do tej "pani doktor" w celu uzyskania papieru do zdolności do pracy. Kasprzak-Chudzińska (zwrot grzecznościowy celowo pominięty) to najbardziej chamski, wręcz podły lekarz jakiego znam... Stara, weź się w końcu do roboty? Czy tak się zwraca do pacjenta? Podobno jako specjalista jest mierna, ale nie mi to oceniać; jako człowiek, patrząc na podejście do drugiej osoby, ta kobieta to po prostu dno. Jeśli ktoś chce być potraktowany bez powodu jak pies to zapraszam; jeśli nie, polecam omijać jej gabinet dużym łukiem.

Pani doktor od kilku lat na emeryturze. Podobno prywatnie jest bardzo miła? Ona przyjmuje tylko prywatnie, raz w tygodniu.

Uprzejmość to nie jest mocna strona tej pani.Podobno prywatnie jest bardzo uprzejma.LEKARZ za pieniądze i dla pieniędzy nie dla pacjentów.Nie pomogła,nie zaszkodziła.Minus

Kiepska specjalistka, nie wnika w przyczyne choroby, podejście do przyczyny choroby powierzchowne.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Mogłabym stwierdzić, że lekarz rodzinny, od którego dostałam skierowanie, znał się lepiej na sprawie niż ona. Nic konkretnego się nie dowiedziałam, poza tym że muszę wziąć drugie opakowanie antybiotyku. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo wiekowa pani doktor z dziwnym podejściem do pacjenta, nieuprzejma i opryskliwa. Nie wzbudza zaufania więc nie polecam i radze iść do innych prawdziwych specjalistów z zakresu laryngologii.

Bardzo przyjemna i znająca się na rzeczy kobieta

Bardzo przyjemna i znająca się na rzeczy kobieta

ta Pani to jakieś nieporozumienie- odradzam wizyte u tej starszej pani, która mówi coś a za kilka minut zmiena zdanie i mówi co innego...szemrawy gabinet i należy sie tam tylko kontrola.szkoda zachodu, czasu i fatygi jest tylu fachowych,uprzejmych specjalistów. A z drugiej strony starsza pani a taka bezczelna,niesympatyczna i niewychowana. nie ma pojecia o aktualnych przepisach. Aż w głowie się nie miesci.