lekarz Barbara Knitter

2,1
2,2
1,7
1,5

Pierwszy raz pokuszę się o wystawienie negatywnej opinii na temat odbytej wizyty.. Czasy kiedy lekarze pohukują na pacjenta dawno sie skończyły. Opryskliwa i nieprzyjemna, traktuje z góry. W sposób przedmiotowy traktuje pacjentów, gburowato odnosi się do pytań, nie mówiąc o tym, że samo badanie pozostawia wiele do życzenia. Brak informacji zwrotnych, brak informacji o dalszych krokach, brak diagnozy. Placówka, w których owa pani pracuje chwali sie renomą, jednak zatrudniona w niej specjalistka wpływa na negatywny odbiór miejsca. Zdecydowanie nie polecam! Czasem warto że sceny zejść i pozostawić miejsca młodszym specjalistom, ...

Zdecydowanie nie polecam!
Czasem warto że sceny zejść i pozostawić miejsca młodszym specjalistom, z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Stanowczo odradzam! Strata czasu. Byłam niedawno na wizycie w HCP. Mimo wizyt ustalonych na konkretną godzinę czeka się na wejście do gabinetu całymi godzinami. Totalny chaos i bałagan. Niektórzy pacjenci w ogóle nie zostają przyjęci danego dnia. Mnie pani doktor nie zbadała do końca, ponieważ zabrakło czasu na powiększenie źrenic. Miałam przyjść ponownie. Odpuściłam sobie tą "przyjemność". Niestety panią doktor cechuje brak kompetencji i kultury. Higiena w gabinecie również pozostawia wiele do życzenia. Brud aż wstyd! Ta pani doktor zdecydowanie nie powinna być utrzymywana z pieniędzy podatników.

Ta pani doktor zdecydowanie nie powinna być utrzymywana z pieniędzy podatników.

30 minut spóźnienia Brak kontaktu Brak polecenia podczas badania Brak informacji czy np trzeba zmienić szkła Nie polecam Po raz pierwszy mam negatywne doświadczenie u lekarza!

30 minut spóźnienia
Brak kontaktu
Brak polecenia podczas badania
Brak informacji czy np trzeba zmienić szkła
Nie polecam
Po raz pierwszy mam negatywne doświadczenie u lekarza!

Nieuprzejma pani doktor. Na wizycie sama musiałam zadecydować w jakich szkłach widzę lepiej, brak kontaktu z pacjentem, siedzi jakby za karę.

Brak empatii, brak podejścia do pacjenta, brak kultury Niesympatyczna, nieprzyjemna, opryskliwa. Bardzo odradzam - osoba pozbawiona wszelkiej klasy jako człowiek i jako lekarz.

brak kompetencji , kultury, higieny,brak umiejetnosci porozumienia z pacjentem ,szczegolnie chorym/ a przecież zdrowi w poradniach nie pojawiają sie/.

Lekarka mało kompetentne. Nie potrafiła wyjaśnić jaki jest powod tego, ze gorzej widze. Zostalam zdiagnozowana u innego okuliste, ktory stwierdzil, ze to zacma. Jako lekarstwo zapisala mi 'kropelki', ktore rzekomo mialy pomoc i wizyta kontrolna za pol roku. Nigdy wiecej nie wybiore sie do tej Pani i nikomu nie polecam! Kobieta malo delikatna, marudna, niezdecydowana, opryskliwa i zamulona. Szkoda czasu na wizyte!

Byłam na wizycie w ramach badań pracowniczych. Jeszcze nigdy nie byłam tak dokładnie przebadana przez okulistę jak u pani Doktor. Rzeczywiście pani Doktor zbyt dużo nie mówi, ale to jest raczej zaletą, gdyż jest skupiona na badaniu. Bardzo uprzejma, bardzo profesjonalna, dla mnie lekarz marzenie.

bardzo krótko czekałam na wolny termin wizyty. Teraz juz wiem co bylo tego powodem. Pani Doktor jest "specyficzna". Polecam osobom o mocnych nerwach.

Na wizycie byłam ok. tydzień temu. Niesympatyczna strasznie. O cokolwiek pytałam, odpowiadała z wielkim "fochem". Dobór szkieł cyt "pani musi wybrać a nie ja". Mimo iż mówiłam, że widzę podobnie... Naprawdę się zawiodłam. Może dlatego czekałam krótko na wizytę. Dodatkowe pytania były ładnie mówiąc "olewane"....

Na wizycie byłam ok. tydzień temu.

Naprawdę się zawiodłam. Może dlatego czekałam krótko na wizytę.

Dodatkowe pytania były ładnie mówiąc "olewane"....