dr Barbara Kocięba-Gała

To jest najlepsza pani dr. Na jaką trafiłam w ostatnim czasie. Jest bardzo delikatna, super miła i ciepła, z niesamowitą wiedzą medyczną. Polecam gorąco.

Dziekuje za szybka i skuteczna pomoc w paskudnej infekcji. Widac, ze Pani jest po prostu wspanialym lekarzem, ktory umie leczyc, a to dzisiaj rzadkosc. Bez naciagania na kolejne wizyty i leczenia bez konca. Szybko, skutecznie i bezbolesnie. Dziekuje i pozdrawiam.

Wspaniały lekarz. Pani doktor prowadziła moją ciążę, ma świetne podejście do pacjentki, zleca odpowiednie badania (niektóre udało się zrobić bezpłatnie poprzez przychodnię). Można zadzwonić do niej o każdej porze dnia i nocy! Wizyta trwa tyle ile potrzeba, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. POLECAM

u Pani dr leczę się od kilku lat, jest konkretnym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom.

Pani dr prowadziła moją ciąże w poradni w Madurowiczu. Świetny człowiek i lekarz. Bardzo kontaktowa i miła. Odpowiadała na wszystkie moje pytania.