lekarz Barbara Korendowicz

Okulista

Opinii11

10.01.2013

Jestem bardzo zadowolona. Leczy mojego synka od ponad 7-lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, kompetentna i szczera. Posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli.

27.06.2012

Bardzo dobry specjalista.Oprócz mnie badało się u pani doktor wielu moich znajomych i wszyscy byli zadowoleni z podejścia pani doktor do ich dzieci.

26.11.2011

Świetny specjalista!Polecam wszystkim byłam jej pacjentką ale niestety tylko do 18 roku życia. Potrafi pomóc. Teraz od dość dawna szukam dobrego okulisty który będzie w stanie zastąpić tę właśnie okulistkę ale z bardzo mizernym skutkiem.

26.12.2010

Pani doktor niestety nie ma podejścia i cierpliwości do dzieci za grosz... Dziecko po badaniu było bordowe od płaczu i od trzymania "na siłę" głowy. Badanie które nie wykazało dwukrotnie żadnej wady było powtarzane do skutku, aż w końcu można było przepisać okulary, których dziecko nie chce nosić, zapewne dlatego, że są źle dobrane. Chore podejście. Byłam kilkakrotnie i za każdy razem Pani doktor nie była uprzejma ani w stosunku do mnie, ani też do dziecka. Nie polecam.

14.09.2010

Bardzo dobry specjalista, umiejący fachowo wyjaśnić i wytłumaczyć nurtujące pacjenta problemy zdrowotne :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław

oko
Olszewskiego Karola 58