lekarz Barbara Kotwicka-Kondro

1,9
2,7
2,1
2,2

Bardzo polecam, krótka ale zwięzła wizyta, dalsze instrukcje postępowania i kompleksowe podejście do małego pacjenta ale także jego rodzica. Polecam

Jestem również pozytywnie zaskoczona wziytą u Pani doktor. Wizyta przebiegła sprawnie ale również konkretnie. Dostałam skierowanie na dalsze badanie. Doktor wysłuchała mnie i mojego męża oraz odpowiednio zbadała dziecko. Jestem zaskoczona ponizszymi opiniami ale mogę z całego serca polecić Panią doktor.

Ja byłam miło zaskoczona po tylu nieprzyjemnych opiniach. Co prawda dr nie jest najrozmowniejszą osobą na świecie, ale moja wizyta w przychodni w Redzie z dzieckiem 5-letnim była rzeczowa, otrzymałam skierowanie i informacje co z dalszym leczeniem. Mam wrażenie, że opinie o doktor nie pokrywają się z prawdą. Na pewno wrócę.

Chodziłam do Pani doktor z dwiema córkami, z jedną odbyłam 4 wizyty z drugą dwie. Jestem przerażona poziomem wykonywania zawodu przez tę kobietę. Nie pozwala rodzicom mówić, a ja należę do tych którzy nie przekrzykują i grzecznie prosiłam czy mogę coś dodać - nie. to ona zadaje pytania. na podstawie odpowiedzi wyciąga wnioski. zleciła badania dodatkowe pomimo, ze miałam wyniki sprzed pół roku i roku, próbowałam szukać w dokumentacji na miejscu to zadawała już inne pytania i nie pozwoliła wrócić do temu. dziecko miało mieć pobraną krew na jeden parametr. ...

Jestem przerażona poziomem wykonywania zawodu przez tę kobietę.
na podstawie odpowiedzi wyciąga wnioski.
zleciła badania dodatkowe pomimo, ze miałam wyniki sprzed pół roku i roku, próbowałam szukać w dokumentacji na miejscu to zadawała już inne pytania i nie pozwoliła wrócić do temu. dziecko miało mieć pobraną krew na jeden parametr. - nie zapytała czy je mam. potem przez telefon powiedziała, że w sumie to wystarczą, bo widać ten parametr nie wzrasta.
naciąganie faktów. wynajduje choroby rzadkie, których opisy nie pokrywają się z objawami, a bagatelizuje objawy rzeczywiste.
krytykuje dziecko przy dziecku. Krytykuje prozaiczne sytuacje rodzicielskie - typu wyśmiewa że proszę 5 letnie dziecko żeby samo się rozebrało (a proszę bo staram się w pośpiechu ogarnąć dokumentację medyczną której ona nie chce przejrzeć) otrzymuje komentarz że na co mam czekać - ja mam to zrobić, natychmiast.

z wywiadu innych rodziców słyszałam o sytuacji gdzie jeden z rodziców starał się uzyskać szybszy termin i prosił o skierowanie na CITO, nie otrzymał. za to matka dziecko otrzymała telefon do domu na stacjonarny że nie życzy sobie takiego zachowania u ojca dziecka i że to skandal.

skandalem jest stosunek lekarza do rodziców.

jestem osobą o pozytywnym nastawieniu do życia, radzącą sobie z trudnymi sytuacjami jednak 3 krotnie byłam na skraju płaczu w tym raz naprawdę przepłakałam wieczór z powodu wizyty u tego lekarza. bardziej chodziło tu o bezradność - że czekałam na wizytę 6 miesięcy a chciałam jedno skierowanie i ze go nie dostałam (na pierwszej wizycie) lub dostałam ale nie na takim druku jak chciałam bo Pani doktor nie chciała na nim wypisać skierowania (chciała na swoim).
Piszę to w sytuacji kiedy po roku placówka NFZ wykonująca badania w kierunku chorób rzadkich odrzuciła moje skierowanie bo było źle napisane. taki komentarz piszę pierwsza raz w życiu, pierwszy raz w życiu jednak spotykam się z takimi sytuacjami na ktore totalnie nie mam wpływu. i to poczucie że się ma 10 min żeby coś załatwić u Pani doktor a ona nie pozwola nic powiedzieć...

Byłam u Pani doktor z około 2-letnim dzieckiem. Wizyta mocno odbiła się na mojej psychice - nie pamiętam, żebym spotkała się z takim nieprzyjemnym zachowaniem u lekarza (a byłam w swoim życiu u wielu). Pani doktor wystawiła skierowania na dalsze badania i w porządku, ale mogła sobie darować komentarze, np. że za późno zaczęłam robić badania (nie wiedząc ile wcześniej różnych badań wykonaliśmy zanim do niej trafiliśmy). Nie polecam.

Niesympatyczna, wręcz beszczelna i opryskliwa. Zero zrozumienia dla rodziców oraz dla dziecka. Omijać szerokim łukiem.

Byłam u Pani ‚doktor’ z niemowlakiem. Czytałam wcześniej opinie negatywne, ale poszłam z racji bardzo szybkiego terminu. Mój błąd. Niestety, ale wszystkie opinie są w 100% prawdziwe. Człowiek tylko się stresuje bardziej wizytą u niej co znów wymyśli. Wiadomo pierwsze dziecko, nie każdy ma fachowy doktorski język, żeby co kolwiek wytłumaczyć, ale stwierdzenie,że dziecko może mieć rzekomo padaczkę to już jest kompletnie nie na miejscu. Zamiast wspierać to tylko się dołuje. Płacz dziecka po rzekomym badaniu, gdzie nie każde dziecko lubi się ubierać/rozbierać Pani twierdziła,że jest głodne. To chyba ja wiem lepiej czy jest głodne czy też nie.. Oczywiście NIE POLECAM. Były to najgorsze moje wizyty u lekarza.

Pierwsza wizyta przebiegła w porządku, nie mam się do czego przyczepić. Wizyta z 2 letnim dzieckiem

Pierwsza wizyta przebiegła w porządku, nie mam się do czego przyczepić.
Wizyta z 2 letnim dzieckiem

Niestety odbyłam z dzieckiem wizytę u tej pani. Czas spędzony w jej gabinecie uważam za całkowicie stracony. Jej "diagnoza" ma na celu nastraszenie rodzica, z dziecka całkowicie zdrowego robi dziecko niepełnosprawne.

Nie polecam. Deprecjonowanie Rodziców, nietrafne diagnozy, brak elementarnej uprzejmości, oraz bezpodstawne komentarze. Omijać z daleka, radzę przejść na emeryturę i terapię i specjalistów. Oraz więcej uśmiechu.