dr n. med. Barbara Kozakiewicz

Onkolog, Ginekolog

Rekomenduję tę lekarkę z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością - po bardzo udanym leczeniu. Z jej kompetencjami i doświadczeniem powinna raczej przyjmować w drogim, prywatnym szpitalu, a jest jakimś cudem dostępna w publicznej służbie zdrowia. Najkrócej mówiąc - nie mogłam trafić lepiej.

Zdecydowanie polecam!!! Pani doktor super tłumaczy chorobę i metody leczenia, przy tym jest strasznie miła i szybko można nawiązać kontakt!

Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie dobry lekarz, któremu warto zaufać.

Zdecydowanie dobry lekarz, któremu warto zaufać.

jest bardzo dobrym i fachowym lekarzem:)

jest bardzo dobrym i fachowym lekarzem:)

byłam u Pani doktor kilka razy na wizycie, ogólnie ok.dała skierowanie na zrobienie kompleksowych badań, więc nie mam jej nic do zarzucenia, miła, poświęca dużo czasu każdej pacjentce

Jestem pod wielkim wrażeniem delikatności, kompetencji i serdecznego traktowania pacjentek.

Niestety pani Doktor nie spełniła moich oczekiwań. Ale straszyć potrafi nieźle.....

Pani doktor jest bardzo kompetentnym specjalistom.Jest dyskretna, miła, wyczerpująco, rzeczowo i fachowo odpowiada na zadawane pytania.

Znakomita lekarka, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach, wyciągnęła z ciężkiej choroby. Ufam jej w 100%. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

super polecam wszystkim .

super polecam wszystkim .