Barbara Krępuła

Piła
53,150967116,7382266

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
7 opinii

Witam może zabardzo miła nie jest ale za to bardzo skuteczna mi bardzo pomogła.

Pani Krępuła widzi rzeczy, których nie ma. Ba, jeszcze mi je dokładnie pokazała, bo powiedziałam, że nic takiego nie widzę. Na drugiej konsultacji tego samego dnia, z innym dermatologiem, pani została wyśmiana, bo oczywiście nie było problemu, który zdiagnozowała. Nie polecam zdecydowanie. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać!

Pani nieuprzejma! Zachowuje się jak gury, gdy mówisz swoje spostrzeżenia pyta się Ciebie czy jesteś specjalistą. Przepisuje drogie leki/ koszt wykupienia recepty to prawie 300 zł jeśli chodzi o leczenie trądziku. Nawet nie spojrzy na kosmetyki, które dotychczas używasz nawet jeśli wspomnisz, że masz je przy sobie.

NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!! stanowczo odradzam tą Panią "doktor". Takich lekarzy powinno się zwalniać!!!!! Nawet nie spojrzała z jakim problemem się do niej przychodzi i wypisała malutkiemu dziecku leki, ktore są dopiero od 2 roku życia możliwe do stosowania!!!! Tym bardziej ODRADZAM wszystkim mamom.

Najgorszy lekarz jakiego odwiedziłem!!! pani przyjmuje na akord jest bardzo nie miła gburowata wręcz sugeruje po co tu przyszłeś. nie rusza się zza biurka diagnozę stawia z daleka bez żadnych badań laboratoryjnych (jak to jest konieczne w przypadku grzybicy).przepisuje ciężkie leki bez leków osłonowych. nie mówi nic na temat choroby (żeby chyba nie przedłużać wizyty). jednym słowem największemu wrogowi nie poleciłbym tej pani!!!!!

z calego serca.aby tacy lekarze z powolania tylko byli szczerze polecam

Wyjątkowo wrażliwy i kompetentny lekarz

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny