dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

chcialbym serdecznie podziekowac pani doktor, ze w przeciwienstwie do wielu innych lekarzy ordynatorow przez te wszystkie lata nie wypalila sie zawodowo i w dalszym ciagu utrzymujac najwyzszy poziom profesjonalizmu zawsze poswieca mnostwo serca i czasu najzwyklejszemu pacjentowi

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.

Dla mnie to był cud ze trafiłam do Pani doktor jestem wdzięczna za wszystko bo moje oczy potrzebowały natychmiastowej operacji dziekuje z całego serca

Taki powinien być każdy lekarz. Pełen profesjonalizm. Pacjent ma wrażenie, że jego przypadek jest dla lekarza ważny, a nie tak jak u wielu lekarzy - pacjent to największe zło. Panią doktor poleciłabym każdemu.

Operowała zaćmę mojej mamy. Sympatyczna,kompetentna,rzeczowa, po prostu wyjątkowa! Polecam z przyjemnością.B.

Pani doktor to wspaniała osoba , miła , dokładnie przeprowadziła badanie okulistyczne , wszystko pięknie wytłumaczyła , ma bardzo dobre podejscie do pacjenta , nie jest oschła jak niektórzy lekarze przyjmujący prywatnie , bardzo miła i kompetentna polecaam całym sercem!

Siedem straconych lat. Straconych tylko dlatego, że pomimo iż słyszałam dobre opinie o Pani Barbarze, nie zadałam sobie trudu aby skonsultować się z lekarzem takiej klasy jak Pani doktor Szafran. Jest to osoba godna polecenia z wielu względów. Najważniejsze to jest to, że jest osobą wyspecjalizowana w swojej dziedzinie i CHĘTNĄ Z CAŁEGO SERCA aby pomóc swoim pacjentom. Nie słodzę. Wystarczyła jedna wizyta aby pani doktor powiedziała mi, iż moją przypadłość, z którą borykam się od wielu lat (chroniczne zapalenie nadtwardówki obu oczu) można zdiagnozować - można dojść przyczyny. I choć jest to sprawa praktycznie na pograniczu porażki ( ciężko znaleźć źródło wywołujące zapalenie) Pani doktor wyciągnęła pomocną dłoń w stronę takiego laika jak ja. Dlatego też polecam odwiedzanie takiej profesjonalistki, bo szkoda czasu i zdrowia na poszukiwania dobrego lekarza. Potwierdzając powyższe słowa, podpisuję się prawdziwym imieniem i nazwiskiem: AGNIESZKA KOZŁOWSKA. Dziękuję Pani :)

Przede wszystkim lekarz z odpowiednim podejściem do osób starszych. Uprzejma, budząca zaufanie jako osoba i specjalista. Spokojnie i z cierpliwością tłumaczy oraz odpowiada na pytania. Polecam wszystkim bez względu na wiek. Szkoda, że tak mało mamy takich lekarzy o których można znaleźć tyle pozytywnych opinii. Ogromny szacunek dla Pani Doktor i serdeczne pozdrowienia w imieniu wszystkich zadowolonych pacjentów.

bardzo dobry okulista, uprzejmy, dobra porada i 100% satysfakcji

bardzo dobry okulista, uprzejmy, dobra porada i 100% satysfakcji

świetny specjalista,zna sie na okulistyce.BYŁAM WCZORAJ NA JEJ ODDZIALE w wejherowie robić badania na jaskre-i zajeła sie mną bardzo dobrze.jest ciepła i sympatyczną osobą,wytłumaczy każdy problem,polecam pania doktor i serdecznie ja pozdrawiam. pacjentka

pacjentka