dr n. med. Barbara Kułakdr n. med. Barbara Kułak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani doktor mnie operowała i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia. Bardzo kompetentna i wnikliwa. Serdecznie polecam

Bardzo niemiła. Wizyta u niej to istny koszmar. Po wejściu do gabinetu chce się jak najszybciej wyjść. Nie ma szacunku do pacjenta. Zachowuje się jakby była najmądrzesza ze wszystkich. Inaczej zachowuje się na prywatnej wizycie a inaczej na państwowej. Zleca dużo badań i wypisuje dużo leków. Zdecydowanie nie polecam.

Mam porównanie z co najmniej dwoma innymi ginekologami, powiem krótko- w trakcie wizyty nie reagowałam ale chcę jak najszybciej zapomnieć i wszędzie byle nie tutaj

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Pani Doktor jest przede wszystkim wybitnym specjalistą, który dba o swojego pacjenta, nie odmawia pomocy. Profesjonalizm i życzliwość to główne atuty. Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor

Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor

Pani doktor leczyła mnie w ubiegłym roku i jestem zadowolona bo nie oczekuję że lekarz musi być miły, tylko skuteczny. Czasami faktycznie była złośliwa i traktowała mnie "z góry" ale jest starszym, doświadczonym lekarzem i to najważniejsze

Potwierdzam opinie na stronie "znany lekarz" z 2015 tzw. "neutralna" dalej bardzo aktualna, P. dr zdecydowanie nie polecam

Być może nie miałam tyle szczęścia co inne pacjentki, może i jest fachowcem ale po złudnie dobrym pierwszym wrażeniu tzw fasada opadła- arogancja, brak szacunku.. zostałam uświadomiona że jestem imbecylem Nie pamiętam żeby jakikolwiek lekarz tak mnie potraktował

Bardzo dobry lekarz, godna polecenia,kompetentna, bradzo dobry kontakt z pacjentem, życzliwa, wyrozumiala, uprzejma. Wspaniała, opiekuncza w stosunku do pacjenta

Bardzo dobry lekarz, godna
polecenia,kompetentna,
bradzo dobry kontakt z
pacjentem, życzliwa,
wyrozumiala, uprzejma.
Wspaniała, opiekuncza
w stosunku do pacjenta

Wspaniała Pani doktor. Bardzo kompetentna i wnikliwa, bardzo dobry diagnosta i operator. Cudowna kobieta!

Wspaniały lekarz. Pomogła mi bardzo. Przyszłam z diagnozą, że mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji. Dzięki terapii lekowej, uniknęłam niepotrzebnej operacji. Poszłam z polecenia i bardzo się z tego cieszę. Ma świetne podejście, wszystko tłumaczy, a wizyta to przyjemność a nie konieczność.