Zapraszam do mojej praktyki lekarskiej jeśli:
- macie Państwo problemy dermatologiczne
- chcielibyście poprawić swój wygląd
- zmniejszyć optyczne ...

Zapraszam do mojej praktyki lekarskiej jeśli:
- macie Państwo problemy dermatologiczne
- chcielibyście poprawić swój wygląd
- zmniejszyć optyczne skutki upływu czasu

bylem kiedys prywatnie - zaplacilem drogo za wizyte podczas ktorej pani doktor w zlym humorze zrobila zle rozpoznanie, zlecila dziwne leki, m.in. takie ktorych nie mozna dostac w aptekach... nie miala nawet plastrow w gabinecie ani gazy... bardzo niezadowolona

Witam. Czytam te wszystkie piękne opinie z niedowierzaniem... I tak sobie myślę, że może to opinie po wizycie prywatnej? Moja niestety była na NFZ i zaliczam ją z przykrością do najgorszych jakie miałam. Wizyta dotyczyła mojego syna. Poszła z nami 2 latka, która wchodząc do gabinetu chciała usiąść na krzesło naprzeciw lekarza na co Pani lekarz powiedziała, że ma tam siedzieć syn, a córka ma się tak nie zachowywać, bo jak nie to zamknie ją w szafie... Przechodząc do syna, zmiany były już zaleczone sterydami od lekarza rodzinnego, dlatego przygotowałam zdjęcia jak to prędzej wyglądało, niestety zainteresowanie zdjęciami przez Panią lekarz było znikome. Syn dostał kolejne sterydy. Poprosiłam, żeby Pani lekarz jeszcze raz mi wytłumaczyła skąd biorą się te zmiany to stwierdziła, że jej nie słucham. Słuchałam, ale nie zostało to konkretnie wytłumaczone dlatego zapytalam jeszcze raz. W momencie gdy wychodzimy i jedną nogą jesteśmy na poczekalni pełnej ludzi Pani lekarz pyta o operacje, bo prędzej nie zapytała. Nigdy więcej tam nie wrócę i zastanawiam się czy ten komentarz nie zostanie zaraz skasowany. Uważam, że powinny tu być opinie prawdziwe, a nie tylko takie które wybierze sobie lekarz.

Dermatolog godny polecenia. Ogromna wiedza Pani doktor wplywa na bardzo szybkie rozproznanie problemu i wdrozenie odpowiedniego lecznia. Jestem bardzo wdzieczna bo pomogla uporac sie z problemami w kilka dni a ktore meczyly mnie od roku

Bardzo serdecznie polecam! Pani doktor profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szczegółowe wyjaśnienie sposobu leczenia zarówno u męża jak i mnie. Już poleciłam znajomym!!!

Bardzo serdecznie polecam!
Już poleciłam znajomym!!!

Polecam lekarza. Pani dermatolog rzeczowa, kompetentna, służy pomocą i radą . Szczegółowo informuje o sposobie leczenia i stosowania zapisanych leków. W moim wypadku kuracja nadal trwa, ale efekty są już widoczne. pozdrawiam Małgorzata

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.

Tłumaczy tak, że można zrozumieć. Przyjemna, profesjonalna, widać od razu, że wie co robi, polecam !

Miła atmosfera, bardzo rzeczowe wyjaśnienie przyczyn choroby i sposobu leczenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

bardzo mila pani doktor,polecam kazdemu potrzebujacemu pomocy.doceniam wysoka fachowosc i profesjonalizm.życzę satysfakcji z wkonwanej pracy.natalia kolasińska.

bardzo serdecznie polecam wszystkim tego lekarza! bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i niska cena za wizytę.