lekarz Barbara Kusio-Cieślakowska

Laryngolog

Wiem że jestem w najlepszych rękach i dzięki temu mniej boli. Cudownie że są jeszcze TACY LEKARZE !!!!!!

muy buenas tardes le hablo de Arequipa Peru, soy un amigo de su esposo Marek Kusio y desde hace muchos años deseo comunicarme con el, espero poder hacerlo por este medio, disculpe las molestias que le pueda causar y le agradezco de antemano su comprension,me despido no sin antes reiterarle mis sentimientos de respeto y estima su amigo Arequipeño Rildo Martinez Ardiles

Fantastyczna Pani Doktor.Kazdemu kto ma nieszczescie chorowac z calego serca polecam Pania Doktor.Poswiecila mi duzo czasu,wytlumaczyla problem "ludzkim"jezykiem.Mila,sympatyczna. W zeszlym roku z tym samym problemem powedrowalam do Docenta-malo mnie nie "zadusil" jakimis diabelskimi przyzadami do badania,a Pani Doktor uzywajac tych samych narzedzi przeprowadzila badanie bez problemu.Tylko Ona jesli musicie isc do lekarza.Anna

Jako dziecko bardzo dużo chorowałam-przeziębienia. Miejscowi lekarze doprowadzili do tego że przez 4 miesiące nie chodziłam do szkoły (miałam około 14lat) i co najgorsze na jedno ucho prawie nic nie słyszałam!!! Pierwsza wizyta u pani doktor Kusio-Cieślakowskiej trwała 60minut!!! Obejrzała mnie od góry do dołu, odpowiadała na każde pytanie,czy wątpliwości. Po wykonanych badaniach wyleczyła mnie a później uodporniła, od tamtej pory już tak często nie choruje...