lekarz Barbara Laskowska

Prawdziwy lekarz. Dziś rzadkość. Przyjęła maluszka, zdiagnozowała, przepisała leki dokładnie tłumacząc co i jak, a co najważniejsze - od razu pozytywne efekty. Widać, że w przypadku pani doktor powołanie idzie w parze z wykształceniem.

Widać, że w przypadku pani doktor powołanie idzie w parze z wykształceniem.

Wspaniały lekarz, dużo czasu poświęca dziecku i rodzicom. Nie oszczędza na pacjentach jeżeli jest potrzeba kieruje dziecko na badania. Najlepszy lekarz i człowiek jakiego miałam okazję poznać i moje dziecko jest pacjentem.

BARDZO DOBRY LEKARZ NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM Z MOIM MAŁYM JEŻDZIŁAM 4 LATA PO SZPITALACH I NIE WIEDZIELI CO MU JEST A PANI DOKTOR NA 1 WIZYCIE PO POWIEDZENIU OBJAWÓW POWIEDZIAŁA CO ZA CHOROBA JEST NAPRAWDĘ DOBRA

Bardzo uprzejma,poswieca duzo czasu na poznanie pacjenta,dokladnie czyta historie choroby,zanim zbada dziecko przeprowadza wywiad z rodzicami.wszystko dokladnie tlumaczy,zapisuje.polecam!

bardzo dobry ,doświadczony lekarz bardzo polecam wizyta publiczna nie różni się od wizyty prywatnej

bardzo dobry ,doświadczony lekarz bardzo polecam
wizyta publiczna nie różni się od wizyty prywatnej

Polecam bardzo dobry pediatra, zajmuje się dzieckiem tak jak potrzeba i nie szpikuje antybiotykami jak nie ma takiej konieczności

polecam najlepszy pediatra ,godny zaufania ,kompetentny

polecam najlepszy pediatra ,godny zaufania ,kompetentny

Pani doktor jest osobą przesympatyczną, a co najważniejsze jest wspaniałym lekarzem. Kiedy moja córka miała 4 latka pani doktor stawiając diagnozę i kierujac nas do CZD w Warszawie uratowała jej życie. Bardzo mocno Pani dziękuję. Gorąca polecam tak wspaniałego lekarza

Przyjeżdżam z Warszawy na wizyty do Pani Dr Laskowskiej, gdyż mam do jej 100% zaufanie. Oprócz tego że jest wspaniałą osobą to przede wszystkim doświadczonym / b. kompetentnym lekarzem, którego diagnoza=100% trafności. Wszystkim serdecznie polecam. Moja córeczka płacze na kazdej wizycie lekarskiej gdy tylko widzi biały fartuch, Pani Dr Laskowska to jedyna lekarka której nie "boi" się moje dziecko.

Więcej takich lekarzy, ta kobieta to anioł. Jeszcze nie spotkałam lekarza, który miałby takie podejście do dziecka i do rodziców. Kiedy wychodzi się od tej Pani, to człowiek wie, na co dziecko jest chore, jak będzie przebiegała choroba, jak działają przypisane leki, co można zrobić, żeby złagodzić objawy choroby. Jest konkretna ale jednocześnie bardzo ciepła.