dr hab. n. med. Barbara Lazar czyżewska

Pani Doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa a pry tym bardzo sympatyczna. Dokładnie przeanalizowała wyniki i wytłumaczyła jak ma wyglądać dalsze postępowanie. Upewniła się, że rozumiemy jak będzie wyglądać dalsze leczenie. Nie rozumiem negatywnych opinii, mnie Pani doktor dała przekonanie, że mama jest w dobrych rękach profesjonalistów. Polecam serdecznie!

Opinie 5-gwiazdkowe są raczej pisane na zamówienie. Jeśli nie, to dlaczego nie ma nic pośrodku - jest albo idealnie, albo najgorzej? Niestety, pani doktor jest bardzo nieempatyczna, zachowuje się bez szacunku i do ludzi, i do samej choroby. Tu, w nowotworach z przerzutami, gdzie tak bardzo liczy się czas, tego czasu w ogóle nie pilnuje. Odsyła z kwitkiem kilkukrotnie, przedłużając badania o miesiące, nie mówiąc o jakichkolwiek krokach leczenia. Okazuje zero wsparcia zarówno dla pacjenta, jak i rodziny w takiej trudnej chwili życiowej. Niestety, jest to też osoba na wysokim stanowisku w placówce w Zabrzu. Ludzie, ratujcie siebie i swoje rodziny, u tej pani nie otrzymacie pomocy na czas ani żadnego zainteresowania. Wszystkie opinie z 1 gwiazdką opisują panią Czyżewską.

Pani Doktor ma zero podejścia do pacjenta. Mimo ewidentnych objawów neguje potrzebę leczenia. Najgorszy lekarz jakiego spotkałem. Szkoda że nie można dać zero gwiazdek.

Pani doktor w trakcie wizyty nie odłożyła telefonu i kontynuowała prywatną rozmowę, nieuprzejma, nie chciała nic wytłumaczyć.

Pani doktor ma zero podejścia do pacjenta, zero empatii, na wszystko ma czas po czym na leczenie jest już za późno. Ma pacjentów za idiotów, jej zdaniem wszyscy powinni być po medycynie i wszystko wiedzieć. Zero tłumaczenia z jej strony. Na zadawane pytania przewraca oczami. Całkowicie nie polecam, jeżeli macie taką możliwość wybierzcie innego lekarza.

Ostatnio byłam na wizycie u Pani doktor.Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, potrafi też spokojnie wysłuchać .Jest osobą miłą i uprzejmą .Informuje pacjenta wyczerpująco o chorobie .Można zauważyć że cieszy się gdy pacjent zdrowieje , przynajmniej tak jest w moim przypadku.W obecnych czasach to w pewnym sensie rzadkość.Polecam Panią Doktor to miła osoba i dobry fachowiec .

Niestety niezbyt pomocna, pacjent w ciężkim stanie odesłany do domu. Stwierdziła, że nie wymaga hospitalizacji....

Moja mama trafiła do Pani doktor z guzem w plucu. Do usunięcia guza wszystko było w porządku. Wizyty prywatne i w przychodni, zabiegi biopsji i usunięcia guza. Po 3 miesiącach mama zgłosiła się do Pani Doktor z bólami w obrębie pleców. Na plecach wyskoczyło niepokojące wybrzuszenie. Na zgłoszone objawy, usłyszała ze jest przewrażliwiona i po takim zabiegu jaki miała jest bol. Po kolejnych miesiącach bólu i cierpienie wkoncu mama została zgłoszona na TK, które wykazało naciek do kości. Może gdyby Pani Doktor bardziej słuchała pacjenta, to być może mama byłaby już dawno po leczeniu onkologicznym i zmiana naciekowa nie byłaby taka duża.

Pani doktor bardzo nieuprzejma. Zero tłumaczenia o co chodzi. Po wizycie wyszłam roztrzęsiona i załamana. Pani doktor stwierdziła, że wszystko wiem lepiej bo zadawałam jej pytania. Nie udzieliła żadnych informacji na temat badania tylko dała kartkę do przeczytania. Nie przestudiowała nawet wyników i zaraz postawiła diagnozę. Nie polecam. Zero podejścia do pacjenta.

Nie polecam tej doktor. Nie slucha co mowia do niej pacjenci zajmuje sie w tym czasie innymi sprawami. Moj tata zglaszal jej kilka krotnie o wynikach swiadczacych o przerzutach nowotworu. Stwierdzila ze jest zdrowy. Tata nie zyje