dr n. med. Barbara Lenkiewicz-Osmulska

Internista, Lekarz rodzinny

Bardzo dobrze leczy chorych i ulecza......................,...........,,....,...................,......,.........,....,.....,...,..................,...,......................................................,................,.................,...,,........,.,...,.,...................,,.........,............,.,

Bardzo dobra lekarka. Duża wiedza, kto się u niej leczy ma szczęście. Jest dobrym diagnostą. Polecam

Jeden z lepszych lekarzy internistów w moim mieście. Nie bagatelizuję problemu, szuka różnych rozwiązań. I co najważniejsze, w przypadku przeziębienia czy zapalania gardła nie wciska przeklętych antybiotyków, jak większość lekarzy. Polecam

Przede wszystkim Nie jest doktorem nauk medycznych, jest miła, zleca badania, ale nie zawsze jest kompetentna. Znam lepszych lekarzy.

Bardzo dobry lekarz potrafi wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega i na czym polega leczenie polecam Panią Doktór

lekarz z powołania każdemu polecam takiego lekarza nie mozna wszystkiego napisac bo miejsca by brakło ale jak na twojej drodze spotkasz takiego lekarza to masz szczęście naprawde mało takich ludzi żeby przejmowali sie tak pacjętami jak ona i to nie jest przesadna opinia naprawde.

KOMPETENTNA ,MILA PO PROSTU FACHOWIEC.POLECAM.

KOMPETENTNA ,MILA PO PROSTU FACHOWIEC.POLECAM.

Najlepszy lekarz na slasku naj naj naj kompetetna mila i cierpliwa

Najlepszy lekarz na slasku naj naj naj kompetetna mila i cierpliwa

Bardzo dobry lekarz. Do każdego problemu zdrowotnego podchodzi indywidualnie. Nie przepisuje bezmyślnie antybiotyki i ma pacjenta z głowy. Naprawdę leczy w 100%. Polecam.

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Rewelacyjne podejście do pacjenta.

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Rewelacyjne podejście do pacjenta.