lekarz Barbara Łopacka

Dermatolog

miła sympatyczna, kompetentna Gorąco polecam. Wizyta i rozmowa z Pania Doktor jest prawdziwą przyjemnośćią.

miła sympatyczna, kompetentna
Gorąco polecam. Wizyta i rozmowa z Pania Doktor jest prawdziwą przyjemnośćią.

usłyszałam od pani doktor ( mam trądzik) cyt. to normalne że się pani krosty robią jak ma pani problem z samoakceptacją to proszę iść do psychiatry. Usłyszałam również że powinnam się poopalać przy cerze trądzikowej???i używać dobrych kosmetyków też mi rada, sam bym na to nie wpadła. Ogólnie rzecz biorąc strata czasu.

Bardzo dobry specjalista pod względem leczenia i efektów.

Bardzo dobry specjalista pod względem leczenia i efektów.

Miałem trudne do zdiagnozowania zmiany na skórze. Pani doktor bardzo trafnie zaleciła leczenie i obyło się bez zabiegu chirurgicznego. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panią doktor przyjemy i życzliwy. Bardzo otwarta osoba