lekarz Barbara Makarewicz

Wenerolog, Dermatolog

Lekarz o dużym doświadczeniu. Dobrze wyjaśnił mi istotę choroby i wdrożył skuteczne leczenie. Lekarz cierpliwie tłumaczy problemy i odpowiada na wątpliwości pacjenta. Polecam panią doktor.

Specjalista to mało - pani doktor to ekspert dermatologii. Szkody, że dostępna już tylko w gabinecie prywatnym.

Świetny specjalista dermatolog. Dobrze że przyjeżdża do Zgorzelca bo bez pani doktor bylibyśmy zmuszeni do dalekich wyjazdów. Świetnie diagnozuje a następnie ustawia leczenie. Polecam panią doktor

Śmiechu warte , TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PACJENTA jakby nie było to klienta. rejestracja telefoniczna nie funkcjonuje ! bo jak można nazwać fakt umówienia się ze mną na godzinę a potem gdy stanąłem przed drzwiami powiedziano że nastąpiła pomyłka i mam czekać w kolejce !!!! CHa..... w białych kitlach bez krzty odpowiedzialności za działanie, a resztę pozostawię bez komentarza , odradzam TOTALNIE. ludzie nie dajcie się zwariować za wizytę płacicie zacznijcie też i wymagać !

Śmiechu warte , TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PACJENTA jakby nie było to klienta.

Jestem świeżo po wizycie z dzieckiem kilkuletnim. Przygotowałam się na niemiłą Panią bo wcześniej czytałam opinie, nie byłam zaskoczona, że niestety były to opinie uzasadnione. Nie wolno nic mówić o historii choroby, bo od razu kwituje że ją to nie interesuje, tylko to co jest teraz. Dziecko pstrykało sobie pudełeczkiem, kazała przestać bo ją to rozprasza przy tłumaczeniu. Była zaskoczona jak rodzice mogą wypuszczać dziecko latem na zewnątrz bez smarowania go uprzednio filtrami z wysokim faktorem. Powiedziała do dziecka, że może mieć raka skóry jak będzie dorosłe. Zero podejścia do dzieci, metody leczenia przestarzałe, zero uśmiechu, wizyta prywatna, cena pomimo, że w Lubaniu na poziomie cen wrocławskich. Leki z górnej półki, zobaczymy czy pomogą. Na pewno nie wrócę do niej. Nie polecam, bo jednak kontakt też jest ważny.

Świetna lekarka bardzo dobrze opisała moją chorobę i jak ją się leczy . Podejście do pacjenta wspaniałe , poświęca na każdego pacjenta od 10 do 15 min a polecam wszystkim Tą lekarkę .

Nie polecam!!!!!!!. Niemiła . Natychmiast sprowadza pacjenta do parteru . To Pani doktor w gabinecie jest PANEM. Nie wolno mówić że wcześniej chodziło się prywatnie do innego lekarza . To pacjenta wina, że do niej przyszedł i jakim prawem choruje . Takie odniosłam wrażenie nigdy więcej !!!!!!!!!!!!

Porażka to drugie imię tej Pani. Te pozytywne komentarze chyba wypisała sobie sama bo każdy kto do niej pójdzie straci tylko czas i pieniądze. Jest to niekompetentna babcia, która nie słucha na czym polega problem, a potem nie wie co powiedzieć. Nie przyznaje się oczywiście do tego i przepisuje bzdurne leki na inne schorzenia. Tego wszystkiego co Państwu powie możecie dowiedzieć się z internetu w 5 minut. Zdecydowanie nie polecam.

Korzystam z pomocy pani doktor od prawie 20 lat. Czasem pod jej nieobecność próbowałem chodzić do innych specjalistów ale szybko wracałem do Pani dr. Makarewicz gdyż już dawno zauważyłem, że w odróżnieniu od innych "nie idzie na efekt" - nie ładuje sterydów czy na wszelki wypadek coś na wirusy, bakterie i grzyby do "kupy" - tylko dokładnie identyfikuje chorobę a potem ją leczy. I co najważniejsze robi wszystko by pacjentowi nie zaszkodzić.

Szczegółowy wywiad, od dwóch lat miałam plamy- lekarz w przychodni stwierdził, że to rumień i stosowałam maść, bez skutku. Po kuracji Pani doktor- a raczej po 7 dniach po plamach ani śladu.