lekarz Barbara Mardusińska

3,5
3,6
3,3

17.06.2013

Trzeba bylo zadzwonic lub napisac cos milego to zobaczysz jak pani dermatolog b leczy po godzinach od 15 az 24 g niekiedy w domu po to jest mila i szampanska mnie leczyla z niczego zas siebie znudy malzenskiej wiec lepiej jak skorzystasz z innego der..a zpania lepiej sie umow na randke to jej lepiej wychodzi niz leczenie bo zawsze wspominala ze dermatolog to dobra fucha sam widzisz jakie podejscie ma z powolanoem 4godzinki odwali aty sie martw co ci zadrogie leki przepisla

13.05.2013

Nie polecam.Pani doktor leczyła mnie od dwóch lat i ciągle wymyślała inne lekarstwa zamiast zlecic szczegółowe badania.Jest bardzo sympatyczna,ale co z tego jak straciłem kupę nerwów,czasu i pieniędzy.

18.02.2013

zapłaciłam za drogie zabiegi, które nie dały żadnego efektu, to samo robiłam w Bydgoszczy o połowę taniej i efekt super

22.01.2013

jest wlasnie lekarzem bo jest i nic wiecej ja mialam do zaltwienia sprawe to pani dr chciala abym przyszedl do domu ale nie moglem wpadlem do przychodni przyjela mnie niby na kase chorych bo itak ma czas i nic nie robi, po 11 godzinie i przyjela pieniadze jak by musialo byc pozatym ztego co wiem to do znajomego to obgaduje i jest nie kometetna jako lekarka dla zanajomych to moze jest dobra tyle chcialam dodac

14.01.2013

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Na wizytach byli również moi dwaj synowie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i świetnego kontaktu Pani Doktor z pacjentem. Gorąco polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Świecie"?

Władysława Łokietka 17

Wojska Polskiego 80
Świecie
Słowiańska 19/33
ul. Ignacego Paderewskiego 22
Piłsudskiego 22
Świecie
NZOZ Centrum Medyczne Wysoccy Elżbieta Wysocka Mariusz Wysocki s.c.
ul. Glinki 81u/4,5