lekarz Barbara Mardusińska

Wenerolog, Dermatolog

Tragedia nie lekarz. Przyszłam z trądzikiem A wyszłam z dziesiątkami wciśniętych na siłę próbek, bez żadnych informacji, diagnozy czy planu leczenia

Pani doktor jest super potrafi wszystko wtłumaczyć i postawić odpowiednią diagnozę . Leczę się u niej dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony.

Byłam na jednej wizycie u pani doktor. Wcześniej miałam dwie wizyty u innych lekarzy i nic nie pomogło. Podczas wizyty postawiona trafna jak sie pozniej okazało diagnoza, wytłumaczone wszystko od przyczyn po przebieg leczenia. Do tego pani doktor bardzo uprzejma.

Trzeba bylo zadzwonic lub napisac cos milego to zobaczysz jak pani dermatolog b leczy po godzinach od 15 az 24 g niekiedy w domu po to jest mila i szampanska mnie leczyla z niczego zas siebie znudy malzenskiej wiec lepiej jak skorzystasz z innego der..a zpania lepiej sie umow na randke to jej lepiej wychodzi niz leczenie bo zawsze wspominala ze dermatolog to dobra fucha sam widzisz jakie podejscie ma z powolanoem 4godzinki odwali aty sie martw co ci zadrogie leki przepisla

Nie polecam.Pani doktor leczyła mnie od dwóch lat i ciągle wymyślała inne lekarstwa zamiast zlecic szczegółowe badania.Jest bardzo sympatyczna,ale co z tego jak straciłem kupę nerwów,czasu i pieniędzy.

zapłaciłam za drogie zabiegi, które nie dały żadnego efektu, to samo robiłam w Bydgoszczy o połowę taniej i efekt super

jest wlasnie lekarzem bo jest i nic wiecej ja mialam do zaltwienia sprawe to pani dr chciala abym przyszedl do domu ale nie moglem wpadlem do przychodni przyjela mnie niby na kase chorych bo itak ma czas i nic nie robi, po 11 godzinie i przyjela pieniadze jak by musialo byc pozatym ztego co wiem to do znajomego to obgaduje i jest nie kometetna jako lekarka dla zanajomych to moze jest dobra tyle chcialam dodac

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Na wizytach byli również moi dwaj synowie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i świetnego kontaktu Pani Doktor z pacjentem. Gorąco polecam.

najpiew byal bubliczna a potem w domu nie raz prywatna z tegp co wiem od kupla potem sam to czyli pania mardusinska wybrubowalem i zagadza sie leci na mlodszych ale nie ma zadnego szacunku do pacjenta i do ludzi ale nie przewidzial jednego ze jest pod okiem agencji dektewistycznej z ktorej sie pozniej zwolnilem ale raport i materialy kupel i ja do dzis mamy jak wdomu mnie leczyla u siebie hahahha od 12 godziny do 15 godz i wieczorami od 19 godz, do 2230 godz kiedy maz nie wroci z kina z corka lu z zebrania to basia naprawde potrafi wyleczyc hahhaha trwalo to prawie dwa lata polecam jesli ktos lubi starsze i zadbane ale nie koniecznie porzadne z zasadami

być może w sektorze prywatnym byłaby inna ocena

być może w sektorze prywatnym byłaby inna ocena