Barbara Mardusińska

Świecie
53,411713818,43785970 52 331 43 18

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
13 opinii

Trzeba bylo zadzwonic lub napisac cos milego to zobaczysz jak pani dermatolog b leczy po godzinach od 15 az 24 g niekiedy w domu po to jest mila i szampanska mnie leczyla z niczego zas siebie znudy malzenskiej wiec lepiej jak skorzystasz z innego der..a zpania lepiej sie umow na randke to jej lepiej wychodzi niz leczenie bo zawsze wspominala ze dermatolog to dobra fucha sam widzisz jakie podejscie ma z powolanoem 4godzinki odwali aty sie martw co ci zadrogie leki przepisla

Nie polecam.Pani doktor leczyła mnie od dwóch lat i ciągle wymyślała inne lekarstwa zamiast zlecic szczegółowe badania.Jest bardzo sympatyczna,ale co z tego jak straciłem kupę nerwów,czasu i pieniędzy.

zapłaciłam za drogie zabiegi, które nie dały żadnego efektu, to samo robiłam w Bydgoszczy o połowę taniej i efekt super

jest wlasnie lekarzem bo jest i nic wiecej ja mialam do zaltwienia sprawe to pani dr chciala abym przyszedl do domu ale nie moglem wpadlem do przychodni przyjela mnie niby na kase chorych bo itak ma czas i nic nie robi, po 11 godzinie i przyjela pieniadze jak by musialo byc pozatym ztego co wiem to do znajomego to obgaduje i jest nie kometetna jako lekarka dla zanajomych to moze jest dobra tyle chcialam dodac

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Na wizytach byli również moi dwaj synowie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i świetnego kontaktu Pani Doktor z pacjentem. Gorąco polecam.

najpiew byal bubliczna a potem w domu nie raz prywatna z tegp co wiem od kupla potem sam to czyli pania mardusinska wybrubowalem i zagadza sie leci na mlodszych ale nie ma zadnego szacunku do pacjenta i do ludzi ale nie przewidzial jednego ze jest pod okiem agencji dektewistycznej z ktorej sie pozniej zwolnilem ale raport i materialy kupel i ja do dzis mamy jak wdomu mnie leczyla u siebie hahahha od 12 godziny do 15 godz i wieczorami od 19 godz, do 2230 godz kiedy maz nie wroci z kina z corka lu z zebrania to basia naprawde potrafi wyleczyc hahhaha trwalo to prawie dwa lata polecam jesli ktos lubi starsze i zadbane ale nie koniecznie porzadne z zasadami

być może w sektorze prywatnym byłaby inna ocena

Leczę się u pani dermatolog od niedawna ale mam wrażenie ,że znam tego lekarza od zawsze . Niesamowity kontakt z pacjentem. Wszystko dokładnie wytłumaczy , jest bardzo sympatyczna.Chciałabym ,żeby każdy lekarz z takim profesjonalizmem podchodził do swojego zawodu.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba wytłumaczy wszystko. Bardzo jestem zadowolona z wizyty u tej Pani

Jak najbardziej polecam! Jestem bardzo zadowolony z uslug tego doktora! Profesjonalne podejscie i wzorowy kontakt z pacjentem!

Czy pół roku wystarczy na dopasowanie leku??

Leczę się u p.dr Mardusińskiej z powodzeniem.Podoba mi się sposób prowadzenia rozmowy podczas wizyty w gabinecie,celem której jest indywidualne dopasowanie metody leczenia.

Leczę się u tej Pani już ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony :) Pozdrawiam

Wystaw opinię