lekarz Barbara Michalik

Internista, Endokrynolog

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Cenię dr. Michalik za jej fachowość, za to że jest ,być może, oszczędna w słowach ale za to bardzo konkretna i skuteczna, a o to przecież chodzi. Na pytania pacjenta udziela odpowiedzi jasnych i wyczerpujących. Mam do Niej pełne zaufanie. Polecam