1,7

Nerwowa kobieta, malo uprzejma, nie tłumaczy, wieczny pospiech i poganianie pacjenta. Nastawiona na pieniądze, ceny kosmiczne.Nie polecam, wiecej nie skorzystam.

JA ZNAŁAM PANIĄ DOKTOR OSOBIŚCIE I MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM.JEST MĄDRA, DOKŁADNA, SOLIDNA. WIEM, ŻE GDY COŚ NIE SPEŁNIAŁO JEJ WYMOGÓW, TO POPRAWIA DO POŻĄDANEGO SKUTKU, CZY TO WYCISK CZY PLOMBA. A CO DO ZACHOWANIA. PACJENCI SIĘ ZRAŻAJĄ BO PANI DOKTOR MA TEMPERAMENT I WYBUCHOWY CHARAKTER. JEST NERWOWA. CHYBA TEGO JUŻ NIE ZMIENI, ALE WIEM, ŻE MA DOBRE SERCE I JEST WRAŻLIWA W ŚRODKU. TRZEBA TRAFIĆ NA JEJ DOBRY DZIEŃ A BĘDZIE OK. BYŁY PRACOWNIK.

Brak kultury u p.Mularczyk przechodzi wszelkie granice. Pani nastawiona jest wylacznie na kase. Zero kompetencji, szacunku do klienta.Radze omijac szerokim łukiem.

Brak kultury u p.Mularczyk przechodzi wszelkie granice.

kilka lat temu szukałam stomatologa w sosnowcu. Ponieważ miałam blisko zaczęłam korzystać z usług dr Mularczyk. Zaskoczyły mnie ceny, ale co tam pewnie fachura(pomyślałam. Miałam dziwne wrażenie że bajeruje. Niestety nie posłuchałam wtedy swojej intuicji i stało się. Dojrzała po jakimś czasie "wstrętną ósemkę, którą koniecznie należało usunąć". Ponieważ sama nie jest chirurgiem umówiła mnie z chirurgiem, który u niej pracuje. Dostałam końską dawkę znieczulenia i leżę na fotelu, chirurg usuwa zęba ( w między czasie rozmawia z dr Mularczyk, która asystowała że musi wymienić opony, i musi wydać 1500zł). Po chwili dr Mularczyk odsuwa go na bok i informuje, że to nie ten ząb.Mnie ręce opadły, ale czekam co się będzie działo, jak wybrną z tej sytuacji. Dr Mularczyk przejęła inicjatywę i broni chirurga, że siódemka przeszkadzała i też trzeba było ją usunąć, a jeśli znieczulenie jeszcze działa usuną tą ósemkę. Cóż mogłam począć.Po zabiegu czekam za co będą chcieli pieniądze. Oczywiście ich pazerność sięgnęła zenitu. Kazali sobie zapłacić za siódemkę i ósemkę plus cholernie kosztowne wypełnienie łuku aby dziąsło nie opadło. Szaleństwo. Będąc pod wpływem silnego znieczulenia zapłaciłam 500zł a na różnicę mieli poczekać do następnego dnia. Teraz jak analizuje to wszystko to mogłam ich do sądu podać. Oczywiście cudowali kiedy chciałam kartę pacjenta uzyskać. Poooooooooorażka. Ludzie omijajcie szerokim łukiem. Byliby z nich ludzie, gdyby nie popadli w rutynę i nie byli pazerni.

pani doktor uprzejma nie odniosłam złego wrażenia nawet bardzo miła , zęby super zaleczone choć znieczulenie aż tak nie podziałało.leczenie zwykłe ze znieczuleniem 180zł ,bez znieczulenia zapłaciłam 150zł.chętnie odwiedziłabym ponownie gabinet pani Mularczyk tylko te ceny są potwornie wysokie i to jest jedynym minusem.

Popieram w 100% poprzedniczke... Pani Doktor nie potrafi tłumaczyć... bardzo nieuprzejma...

Lekarz niekompetentny, niemiły, nieuprzejmy. Tak samo arogancko traktuje swój personel jak i pacjentów. Nie tłumaczy choroby i sposobu leczenia - lepiej nie pytać bo krzyczy. Z dziećmi z daleka od tego gabinetu, chyba, że chce się zrazić dziecko raz na zawsze i pół godziny po wizycie próbować uspokoić z płaczu. Złe podejście do pacjenta zarówno dorosłego jak i dziecka!