dr n. med. Barbara Muszyńska

Jedyny lekarz, który po każdej wizycie daje pełne pisemne sprawozdanie z badania a robi zawsze usg piersi i wewnatrzpochwowe plus cytologia co niestety nie jest normą wśród innych lekarzy. Pani doktor nie stresuje, jest merytoryczna, decyzyjna a do tego bardzo sympatyczna. Polecam.

Polecam Pania doktor Barbarę Muszyńską. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest miła, uprzejma i zna się na swojej pracy jak mało kto,

Pani doktor przyjmuje teraz w nowo wybudowanym gabinecie przy ulicy Dworskiej, na przeciwko Szpitala nr 3 w Sosnowcu. Wszystkim bardzo polecam. Gabinet jest bardzo nowoczesny, a opieka pani doktor bez zarzutu. Polecam K.

Dla mnie pani doktor jest najlepsza dzieki niej spełniło sie nasze morzenie, po 10 letnich staraniach o dziecko poszłam do niej za namową koleżanki już bez nadziej na co kolwiek i teraz jestem MAMĄ 10 miesięcznej córeczki.

Ja ciągle błąkałam się po klinikach leczenia niepłodności i po innych lekarzach gdzie byłam traktowana jakbym się narzucała, z polecenia koleżanek trafiłam do pani doktor i - o dziwo - pierwszy raz mam nadzieję na dzidziusia! Pani doktor sprawiła że jestem ... po prostu jakoś tak pięknie spokojna, jakbym wewnętrznie czuła że jestem w dobrych rękach, i bardzo jej za to dziękuje :)) Na pewno coś w tym jest ;)

Bardzo dobry specjalista, mily, uprzejma osoba. Zna sie na tym, co robi, dobrze dobiera leki. Potrafi sluchac, jest delikatna i potrafi rozluznic pacjentke. Polecam i paniom dojrzalym, i nastolatkom.

Czy ktos wie gdzie jeszcze poza gabinetem na Lenartowicza przyjmuje pani Muszynska?

Uwazam ze pani doctor nie ma na tyle doswiadczenia zeby leczyc zaburzenia hormonalne i nieplodnosc. Nie polecam pani doktor pacjetka ktore maja podobne problemy.

Pani doktor bardzo sympatyczna.kompetentna,polecam jak najbardziej,gdyz nie spotkalam sie z tak pzremilym lekarzem:)

Odnosząc się do poprzedniej opinii, chcę zwrócić uwagę, że Pani doktor jest ginekologiem-położnikiem a nie ginekologiem-endokrynolgiem, dlatego opinie, ze nie jest skuteczna w przypadku leczenia zaburzeń hormonalnych nie jest tu na miejscu. Osobiście sama mam zaburzenia hormonalne i leczyłam je u innego specjalisty, a gdy udało się to uregulować i zajść w ciąże zmieniłam lekarza na Panią doktor i jestem mega zadowolona. Sprzęt super, opieka również. Podejście indywidualne i zawsze bez problemu można się do niej zwrócić. POLECAM WSZYSTKIM CIĘŻARNYM!!!!!!!! a z zaburzeniami hormonalnymi polecam iść do specjalisty od hormonów !!!!!!!!!!!!!!