Barbara Nowakowska

Rybnik
50,098309718,522174032 424 07 70

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.2512345
2 opinie

12345
  • 2
  • 2
  • 1

Dwa zęby, które miałem zlecone przez innego dentystę miały być usunięte chirurgicznie, a gdy poszedłem pierwszy raz do Pani Barbary to w tym samym dniu usunęła je sama - tylko po to aby dostać kasę z NFZ, a ponadto gdy wróciłem do domu to zostały jeszcze w dziąśle kawałki zęba i to nie małe. Na drugi raz gdy byłem to stwierdziła lekki ubytek (to było w lutym) i kazała przyjść na kontrolę w sierpniu, ale nic nie wspomniała o leczeniu. A w dodatku przy każdej wizycie wcina sobie jakieś słodkości, a później tymi palcami grzebie w buzi pacjenta. STANOWCZO ODRADZAM

12345
  • 1

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor specjalizuje się w usuwaniu zębów tych zdrowych też. Jak można rozwiercić zaplombowany ząb (plomba była dobra- nic nie wskazywało, że ząb się psuje) bez wcześniejszego prześwietlenia zęba, a może to ząb obok bolał, a nie ten który został rozwiercony. Leczenie dokończyłam w innym gabinecie

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat