1,3
1,3

Nie polecam. Zdecydowanie nie. Pani Kulikowska - bo lekarzem nazwać jej nie można- jest niemiła, nie komeptentna i opryskliwa. Byłam u niej ze znamionami i przebrawieniami. Obejrzala jedno znamię i wydala opinie na wszystkie, co do przebarwień dała ulotkę i powiedziala żebym wybrała sobie preparat do leczenia. Bo jak to określiła nawet medycyna estetyczna nie poradzi sobie z ta zmianą. Szok! Odradzam

Brak słów, oprócz czasu i własnej wyższości ta Pani nie ma niczego do zaoferowania, odradzam odwiedzać ten gabinet.

Okropność. Pani doktor powinna siedzieć juz w domu przy kominku a nie zabierać miejsce nowym, wykwalifikowanym doktorom. Uważa że wszystko wie najlepiej a nawet nie wysłucha historii choroby, do tego wszystko musi skonsultować z koleżanką po fachu. Jest niemiła i nie umie leczyć. Nie polecam!!!!!!

wizyta tragiczna,zero wyjasnien,wogole nie chciala slyszec co mi dolega,jaki jest obecny stan skory na calym ciele,jak zaczelam jej opowiadac co mi dolega to stwierdzila,ze to ona jest tu lekarzem,a jak zauwazylam,ze ma mnie w nosie to delikatnie zasugerowalam,ze moze jakies badanie bo moze mam gronkowca i na to ona odp ,zebym na nia nie krzyczala i zadnych badan nie bedzie. bylam w szoku bo zasugerowalam to delikatnie.wypisala mi recepte na krem otwierajacy pory,ale nawet nie wykupilam bo to bez sensu po takiej wizycie.nawet mnie nie obejrzala. Ta kobieta zdecydowanie nie powinna byc lekarzem.arogancka,zero rozmowy ze mna na temat choroby.olała mnie totalnie. KATASTROFA

Odradzam wizytę u tej Pano. Niemiła, opryskliwa, wręcz bardzo nieprzyjemna. Przypisała mi drogi i bardzo silny lek, który jak sie okazał po wykupieniu i odczytaniu ulotni zupełnie nie na moje schorzenie. Dzieki mojej ostrożności uchroniłam sie od zastosowaniem go! Podzielam wcZesniejsze opinie, brak rozmowy, tłumaczenia, wizyta na zasadzie 'rzucenia okiem'

Nie polecam! Brak jakiejkolwiek rozmowy z pacjentem. Ekspresowa wizyta przebiegła w całkowitej ciszy... Zakończyła się podaniem recepty. O diagnozę i rokowania należało się upomnieć, na co lekarka odpowiedziała wielkim zdziwieniem. Jeśli chodzi o kompetencje- jeszcze zobaczymy.

Chamstwo brak dialogu,pora miejsca ustąpić młodym. Trzymajcie się z daleka od Pani Barbary .Diagnoza nie trafiona ,lekarstwo które miało wyleczyć nie pomogło.

NIE POLECAM ! Tragiczna kobieta. Pracuje jak za kare. Opryskliwa i niemiła. Jakoś usługi - na odwal.

NIE POLECAM !

NIE POLECAM !