lek. dent.

Kłodzko
50,430482416,6483604

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.65
5 opinii

Witam . Lubię takie polemiki . Po pierwsze zła wiadomość : ten z Warszawy to nie ja . Po drugie prawie dobrze - nie Turcja ale Cypr . Po trzecie nie jestem lekarzem i choć to pewnie bardzo zaskakujące dla poprzednika - pacjenci też wyjeżdżają z Kłodzka na urlopy i tam mają więcej czasu . Dziś piszę już z Kłodzka , więc z detektywa może pan zrezygnować . Po czwarte wg starego powiedzenia uderz w stół a nożyce się odezwą : dr Stanisław Dielehner IP 83.29.77.34 wpis 17.05. o godz. 16;18 z komputera w Toczku .Praktyka lekarska też w Toczku . Wpisuję w google Toczek , no i mamy . W Toczku wyświetla się urząd miasta , dom kultury i ... szpital psychiatryczny . Bingo . Już wiemy gdzie pani doktor Barbara się leczy . No i kto tu wsypał swojego pacjenta , który zaprzecza , że się leczy ? Bo retoryką p . doktora Stanisława mało prawdopodobne jest , by przypadkowy lekarz z innego krańca Polski wypowiedział się na forum przypadkowego lekarza . To pani dr poskarżyła się swemu psychiatrze a ten rycersko stanął w jej obronie , pogrążając ją zupełnie . Głupio panu , prawda? Po piąte wszystko co napisałem jest prawdą . Więc albo pan nie wie o tym wyroku i w tej sytuacji nie wolno się panu na ten temat wypowiadać , albo pan wie i zamiata pod dywan . Woli pan mówić o oczernianiu niż ujawnić prawdę , że ludzi leczy ktoś chory psychicznie , co stwierdził sąd prawomocnym wyrokiem . Wyrok jest jawny , był niedawno publikowany w internecie więc wystarczy sprawdzić . Izba lekarska , którą tu pan wymienił jeśli jest władna to powinna się zająć próbą schowania problemu (dr Stanisław ) i samym problemem (dr Barbara).

Muszę się odnieść do wypisywanych tutaj anonimów. Pierwszy anonim został napisany 22 marca 2013r. o godzinie 9:17 z komputera o adresie IP 89.250.198.50 który mieści się na ulicy Wałowej nr 7 w Warszawie, a drugi 30 kwietnia 2013r. o godzinie 21:07 z komputera o adresie IP 195.175.76.202 z ulicy 692 SK / na odcinku między 697 a 698 SK / w mieście Antalya w Turcji. Oba anonimy, mając na uwadze styl, zostały napisane przez tą samą osobę. Jest mało prawdopodobne, żeby jakiś pacjent z Kłodzka pojechał specjalnie do Warszawy lub Turcji żeby bezkarnie szkalować lekarza. Jeżeli nie pacjent to kto? Może to być jedynie lekarz który ma w tym jakiś interes. Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej nie byłoby trudno ustalić takiego delikwenta. Dziwię się, że do tej pory tego nie uczyniła. Za starych czasów, przed reaktywacją Izby Lekarskiej , w takim przypadku Lekarz Wojewódzki zabierał takiemu lekarzowi prawo wykonywania zawodu i wówczas ów musiał szukać pracy w innym województwie. Jeżeli lekarz bez skrupułów oczernia koleżankę lekarza, to nie wyobrażam sobie jaki musi być wobec swoich pacjentów. lekarz Stanisław Dielehner / PWZ 3734684 /

Wıdzıalem ten wyrok w necıe . Przez pare dnı byl wıdoczny . Nıezdolna do czynnoscı prawnych . Chora psychıcznıe . Powınna byc leczona w warunkach szpıtalnych . Brak zdolnoscı do swıadomej decyzjı . Leczy ludzı . To ıstna masakra . Cıekawe kto to ubezpıecza?

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą z jakim miałam do czynienia.Korzystam z usług od 6 lat i leczenie zębów mam wykonywane w sposób perfekcyjny.Dziękuję pięknie.

Moja lekarka ostrzegła mnie , że od tej pani trzeba sie trzymać z daleka . Chcieli jej zabrać prawo wykonywania zawodu bo sie leczy psychiatrycznie i sadownie uznana jest za niepoczytalna. Żenada

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny