lek. dent. Barbara Przybyszewska

2,6

Witam . Lubię takie polemiki . Po pierwsze zła wiadomość : ten z Warszawy to nie ja . Po drugie prawie dobrze - nie Turcja ale Cypr . Po trzecie nie jestem lekarzem i choć to pewnie bardzo zaskakujące dla poprzednika - pacjenci też wyjeżdżają z Kłodzka na urlopy i tam mają więcej czasu . Dziś piszę już z Kłodzka , więc z detektywa może pan zrezygnować . Po czwarte wg starego powiedzenia uderz w stół a nożyce się odezwą : dr Stanisław Dielehner IP 83.29.77.34 wpis 17.05. o godz. 16;18 z komputera w Toczku .Praktyka lekarska też w Toczku . Wpisuję w google Toczek , no i mamy . W Toczku wyświetla się urząd miasta , dom kultury i ... szpital psychiatryczny . Bingo . Już wiemy gdzie pani doktor Barbara się leczy . No i kto tu wsypał swojego pacjenta , który zaprzecza , że się leczy ? Bo retoryką p . doktora Stanisława mało prawdopodobne jest , by przypadkowy lekarz z innego krańca Polski wypowiedział się na forum przypadkowego lekarza . To pani dr poskarżyła się swemu psychiatrze a ten rycersko stanął w jej obronie , pogrążając ją zupełnie . Głupio panu , prawda? Po piąte wszystko co napisałem jest prawdą . Więc albo pan nie wie o tym wyroku i w tej sytuacji nie wolno się panu na ten temat wypowiadać , albo pan wie i zamiata pod dywan . Woli pan mówić o oczernianiu niż ujawnić prawdę , że ludzi leczy ktoś chory psychicznie , co stwierdził sąd prawomocnym wyrokiem . Wyrok jest jawny , był niedawno publikowany w internecie więc wystarczy sprawdzić . Izba lekarska , którą tu pan wymienił jeśli jest władna to powinna się zająć próbą schowania problemu (dr Stanisław ) i samym problemem (dr Barbara).

Muszę się odnieść do wypisywanych tutaj anonimów. Pierwszy anonim został napisany 22 marca 2013r. o godzinie 9:17 z komputera o adresie IP 89.250.198.50 który mieści się na ulicy Wałowej nr 7 w Warszawie, a drugi 30 kwietnia 2013r. o godzinie 21:07 z komputera o adresie IP 195.175.76.202 z ulicy 692 SK / na odcinku między 697 a 698 SK / w mieście Antalya w Turcji. Oba anonimy, mając na uwadze styl, zostały napisane przez tą samą osobę. Jest mało prawdopodobne, żeby jakiś pacjent z Kłodzka pojechał specjalnie do Warszawy lub ...

Muszę się odnieść do wypisywanych tutaj anonimów.
Oba anonimy, mając na uwadze styl, zostały napisane przez tą samą osobę.
Jest mało prawdopodobne, żeby jakiś pacjent z Kłodzka pojechał specjalnie do Warszawy lub Turcji żeby bezkarnie szkalować lekarza.
Jeżeli nie pacjent to kto?
Może to być jedynie lekarz który ma w tym jakiś interes.
Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej nie byłoby trudno ustalić takiego delikwenta.
Dziwię się, że do tej pory tego nie uczyniła.
Za starych czasów, przed reaktywacją Izby Lekarskiej , w takim przypadku Lekarz Wojewódzki zabierał takiemu lekarzowi prawo wykonywania zawodu i wówczas ów musiał szukać pracy w innym województwie.
Jeżeli lekarz bez skrupułów oczernia koleżankę lekarza, to nie wyobrażam sobie jaki musi być wobec swoich pacjentów.

lekarz Stanisław Dielehner / PWZ 3734684 /

Wıdzıalem ten wyrok w necıe . Przez pare dnı byl wıdoczny . Nıezdolna do czynnoscı prawnych . Chora psychıcznıe . Powınna byc leczona w warunkach szpıtalnych . Brak zdolnoscı do swıadomej decyzjı . Leczy ludzı . To ıstna masakra . Cıekawe kto to ubezpıecza?

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą z jakim miałam do czynienia.Korzystam z usług od 6 lat i leczenie zębów mam wykonywane w sposób perfekcyjny.Dziękuję pięknie.

Moja lekarka ostrzegła mnie , że od tej pani trzeba sie trzymać z daleka . Chcieli jej zabrać prawo wykonywania zawodu bo sie leczy psychiatrycznie i sadownie uznana jest za niepoczytalna. Żenada