lekarz Barbara Pulcer

Nefrolog dziecięcy

Pani doktor ma zdecydowanie za dobre opinie jak na robotę którą wykonuje. Co to za lekarz któremu płaci się 200 zł za wizytę aby nie dowiedzieć się kompletnie nic. Zero wywiadu, zero USG. Po co człowiekowi taka wizyta? Jestem zażenowana że idąc prywatnie do lekarza zostaje odesłana do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni nefrologicznej żeby zrobić USG. Nie chcę aby moje dziecko trafiało do takich specjalistów.

Pani doktor kasuje pieniądze nie dając w zamian nic ,opierają się na badańach z przed 2 miesięcy bo badanie USG to dla niej uciążliwe, nie przeprowadziła nawet wywiadu na temat dziecka. taka wizyta odbya się w klinice św Łukasza w Częstochowie nie polecam

Pani doktor, która kasuje 200 zl za wizyte i nie robi usg (bo jak sama stwierdziła nie jest specjalista). W jaki wiec sposób diagnozuje dziecko?SKANDAL!!!!! zdecydowanie nie polecam

Bardzo mila , rzeczowa, kompetentna Pani doktor. Ze spokojem wytlumaczyla co jest dziecku, przeanalizowala wyniki badań, tłumacząc je "po chłopsku". Uwazam, że można jej w 100% zaufac!

Bardzo mila , rzeczowa, kompetentna Pani doktor.
Uwazam, że można jej w 100% zaufac!

Bardzo mila pani doktor nigdy nie odmawia konsultacji podchodzi ze spokojem wytlumaczy wszystko dokladnie na spokojnie leczy syna juz 5 lat i wszystko jest na dobrej drodze polecam bardzo

U Pani Doktor Pulcer w Chorzowskim Centrum Pediatrii leczymy córke na przewlekłą chorobe nerek 10 lat.Lekarzem jest cudownym ciepłym ,miłym kompetentnym, ludzkim.Pani Doktor to świetny pediatra nefrolog zawsze ufam jej zalecenią w 100% i dzięki temu stan mojego dziecka jest stabilny mimo bardzo trudnego przebiegu choroby.

Ja także mogę śmiało napisać, że dr Pulcer uratowała życie mojej 2 letniej córce i zaoszczedzila mi załamania nerwowego. Długo by opisywać jakich błędów dopuscili sie koledzy po fachu , a dr Pulcer jako jedyna wybiła sie i swoją dobrocią, spokojem, a przede wszystkim doświadczeniem i zaleceniami odmieniła nasze zycie i caly bieg koszmarnych zdarzeń i niekonczącej sie hospitalizacji. Będę Pani dr dozgonnie wdzieczna i pozostanę przy niej zawsze. A każdemu kto bedzie potrzebowal nefrologa polecę dr z czystym sumieniem.

Bardzo dobry specjalista.Uratowala mojemu synowi zycie.Zawsze mila uprzejma 100%wytlumaczenia choroby.Takich lekarzy powinno byc wiecej.Polecam wszystkim jezeli nefrolog to ino dr.Pulcer

Serdeczna, kompetentna, nigdy nie odmawia pomocy ani konsultacji telefonicznej , lekarz z powołania i człowiek "dusza".

Świetny, kompetentny, serdeczny lekarz. Kompleksowo podchodzi do problemów pacjenta, szybko działa, dokładnie wyjaśnia na czym polega choroba, jak przebiega leczenie.