lekarz Barbara Remiszewska

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Nie zgadzam sie z opiniami ze za pieniądze leczy .chodzilam do niej jeszcze do szpitala na Wołowską i teraz jeżdżę do Lux medu .nie widze różnicy !!!!jestem bardzo zadowolona ,zawsze mi pomagała ,zlecala badania i podejmowała leczenie.nie raz postawiła mnie na nogi.

oceny są neutralne,gdyż potrafi być naprawdę znakomitym lekarzem,gdy jest się na wizycie płatnej, natomiast w innej sytuacji pod wpływem ;humoru; potrafi zmienić własne decyzje i być bardzo nieprzyjemna a nawet wręcz upokorzyć pacjenta

kompetentna, konkretna, uprzejma i wzbudzajaca zaufanie

kompetentna, konkretna, uprzejma i wzbudzajaca zaufanie

Wizyta satysfakcjonująca , Pani doktor rzeczowa i uprzejma, cierpliwia i uważna .Wypytała nie tylko o objawy ale również o czynniki zewnętrzne mające wpływ na stan chorego.

Pani Doktor nie jest w ogóle kompetentna. 120 zł poszło w błoto!

Pani Doktor nie jest w ogóle kompetentna. 120 zł poszło w błoto!

Niezwykle kompetentna, przyjazna pacjentowi, lecząca nie tylko obajwy choroby lecz pacjenta (tzn.dba, by leczenie dawało poprawę stanu zdrowia pacjenta również w zakresie chorób nie neurologicznych). Wspaniały lekarz i wielki Człowiek.

Wspaniały lekarz i wielki Człowiek.

Niezwykle kompetentna neurolog. Spokojna, rzeczowa, uprzejma. Dokładny wywiad lekarski i wyczerpujące badanie neurologiczne. Polecam.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski, oraz badanie neurologiczne.