lekarz Barbara Rozwenc

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani Doktor. Syn jest "problematycznym" dzieckiem i podejście Pani Doktor do niego bardzo mi się podoba.

Mamy bardzo dobre doświadczenia z dr Rozwenc. Nasze dziecko było uczulone na pokarmy mleczne, w dodatku jesteśmy rodziną wegetariańską. Mieliśmy też kilka sytuacji awaryjnych, kiedy coś nagle okazało się nie tak - np. biała kupa, o której w internecie można przeczytać legendy. Nasze wnioski: 1) Bardzo, bardzo uprzejma i serdeczna, z niesamowitym poczuciem humoru i takim trochę dystansem do życia - to super działało na nasze spięte rodzicielstwo. Wychodziliśmy z gabinetu pokrzepieni. 2) Wnikliwa, dużo pyta, zleca dodatkowe badania, trochę na zasadzie (pewnie to nic takiego, ale na wszelki wypadek...). ...

2) Wnikliwa, dużo pyta, zleca dodatkowe badania, trochę na zasadzie (pewnie to nic takiego, ale na wszelki wypadek...). Na przykład serwuje dzieciakowi tuż po urodzeniu USG praktycznie wszystkich kluczowych narządów ciała, wysłała nas do neurolog z sprawie lekko zwiększonego napięcia mięśni.
3) Nie napuszcza na kasę - np. mówi, które zestawy szczepionek są ok, a które to przesada.
4) Jest gastrologiem dziecięcym, a to procentuje w przypadku alergii pokarmowych, kolek itp.
5) Cierpliwie wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania.
Wyszła laurka, ale mamy porównanie do kilku innych lekarzy-pediatrów.

TRAGEDIA! lekarka nieuprzejma, momentami bezczelna.zamiast koncentrowac sie na problemie ktory zglaszaja rodzice (w tym wypadku był to brak apetytu i słaby przyrost masy ciała)wygłasza swoje torie dotyczące wychowania dzieci, sposobu ubierania, karmienia itd.nie słucha rodziców,nie prowadzi z nimi dialogu i traktuje rodziców jak idiotów.Dodatkowo lekarka jest przemądrzała i twierdzi że jej kompetencje i wiedza są na tyle rozległe że może leczyć dziecko na problemy gastryczne, na alergię i wizyta u alergologa jest zbędna. Na szczęście dnia następnego trafiliśmy do kompetentnego lekarza, który właściwie zdjagnozował córeczkę, przepisał odpowiednie leki i już po 2 dniach widoczna była znacząca poprawa.teraz zajada z takim apetytem że aż miło popatrzeć :) A doktor Rozwenc zdecydowanie ODRADZAM- strata czasu, pieniędzy i nerwów.