lekarz Barbara Rutkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Koszmarna kobieta, przyszłyśmy do niej z pilnym, ciężkim problemem ciągnącym się od lat, i nawet nie pozwoliła nam dokończyć opisywać problemu. Chciałyśmy tylko zasięgnąć informacji, więcej się dowiedzieć, przedyskutować różne możliwości leczenia. Podważała każde słowo, dyskredytowała wszystko co mówiłam (mam wieloletnie doświadczenie w temacie). Oburzające podejście do pacjentek. Niekompetentna i nieprofesjonalna.

Cudowna Pani Doktor! Uśmiechnięta, przyjazna, serdeczna! W gabinecie Pani Doktor panuje miła atmosfera, gdyby nie choroba, która nas tam sprowadza - chętnie by się tam wracało. POLECAM!

Jesli chodzi o Pania Doktor to jak najbardziej wszystko w porzadku, tylko ten system w poczekalni jak za czasów komuny, nie zapisują tylko sie przychodzi i czeka czasem i 3 godziny.

Gdyby nie zaniedbania tej pani, dziś byłabym Mamą. Nie polecam.

Gdyby nie zaniedbania tej pani, dziś byłabym Mamą. Nie polecam.

Witam bardzo dobra p. Ginekolog widać że ta p.doktor pracuje w tym zawodzie Zamiłowania, Powołania ma podejście do pacjentów.Polecam Ją

Najlepszy ginekolog na Śląsku Cieszyńskim.Polecam gorąco! Pani doktor zawsze wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana.