lekarz Barbara Rzeźnikiewicz

Dermatolog

Wizyta u Pani doktor to: profesjonalna i fachowa pomoc, trafne diagnozy, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam!

Trafiłm do P. Doktor około 1,5 roku temu, rozpoznanie od razu trafne - trądzik różowaty, metoda leczenia - antybiotyk + maści. Pani doktor nie naciąga na koszty to trzeba przyznać, wysłuchuje, doradza co i jak robić, i jest bardzo bezpośrednia (dla niektórych to duża wada, dla mnie nie). I tak przez te 1,5 roku wcinałm tetranicynę jak cukierki raz lub dwa dziennie w zależności od etapu leczenia. Skuteczność leczenia, początkowo rewelacyjna, choroba się cofnęła i wszystko było ok, lecz po czasie wszystko wróciło i tak już się utrzymywało, raz było super raz tragedia. W dalszym ciągu bez jakichkolwiek badań, o których Doktor nie chciała słyszeć bo jak usłyszałm są niepotrzebne. Przy którejś z kolei wizycie Doktor przepisała mi nowy specyfik który już przy pierwszym zastosowaniu wywołał u mnie na twarzy dramat i tragedię, trądzik nasilił się w takim stopniu że w nocy nie mogłem spać bo twarz aż tak bolała, nie wspomnę o wstydzie żeby gdziekolwiek wyjść z domu (dobrze że są maseczki to choć trochę można się zasłonić). Postanowiłm pójść do innego lekarza który gdy usłyszał o tym najnowszym specyfiku od P. Doktor aż złapał się za głowę, że przy moim schorzeniu został on przepisany oraz stwierdził że zmiany które on wywołał prawdopodobnie zostaną ze mną już na stałe w postaci blizn, które BYĆ MOŻE uda się usunąć laserowo, lecz pierwsze trzeba będzie wyleczyć to co najnowszy specyfik wyrządził. Początkowo byłm bardzo zadowolon, lecz gdy leczenie nie szło po myśli Pani Doktor zaczęła na "ślepo" bez badań jakichkolwiek szukać innych leków na chybił trafił.

Bardzo kompetentna Pani Doktor - fachowo tłumaczy chorobę, objawy oraz leczenie- widać, że zna się na tym, co robi. Mnie wyleczyła z atopowego zapalenie skóry w bardzo krótkim czasie, poleciła też świetne kosmetyki, naturalne, które stosuję już od prawie 2 lat. Ponadto Pani Doktor jest osobą godną zaufania, przyjazną, poświęca pacjentom naprawdę wiele czasu, do tego nie bierze dużo za wizytę. Szczerze polecam ;)

Stwierdziła chorobę , w jakiej należało zrobić zamrażanie, zabieg był zrobiony dwukrotnie, po czym nie nastąpiła żadna poprawa, a pani doktor powiedziała " koniec leczenia ".

bardzo pogodna,życzliwa osoba i super lekarz.polecam

bardzo pogodna,życzliwa osoba i super lekarz.polecam

bez komentarz - naszym specjalistom sie juz w glowie pomieszalo i nie wiedza z jaka misje spelniaja - zapominaja o przysiedze c a jak juz maja prywatne gabinety to zapominaja o pacjecie i tylko w nim kase widza. mam nadzieje ze instytucja jaka jestizba lekarska wkoncu zacznie bronic nie tylko lekarzy ale i pacjenta ktory cierpi za bledna diagnoze wystawiona pospiesznie bo cyt: na narty sie spiesze i nie mam duzo czasu dla pana pozdrawiam wszystki i wspolczuje pacjentom pani Doktor "przez duze "D "

pozdrawiam wszystki i wspolczuje pacjentom pani Doktor "przez duze "D "

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, polecam.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani dr Rzeźnikiewicz.To bardzo kompetentna i doświadczona lekarka a jednocześnie sympatyczna i bardzo elegancka kobieta.Polecam panią doktor