dr n. med. Barbara Stefaniuk-Nowicka

1,8
1,5

To jest absolutnie najgorszy lekarz z jakim mialam kontakt w ciagu swojego calego zycia. Konieta nieuprzejma, nie uznajaca badania usg, pakuje lapy do „srodka” i bardzo bolesnie bada, po badaniu bol utrzymywal sie kilka dni i nastapilo krwawienie. Nie wiem jak to mozliwe, ze ta lekarka bada nadal kobiety, ze ktos ja zatrudnia. Pomijajac juz fakt jej opryskliwosci, ale jak to mozliwe, zeby nadal pracowala w zawodzie robiac rzeczywistą krzywdę pacjetkom?! ABSOLUTNIE ODRADZAM!!

Chodzę do pani doktór już od kilku lat. Uważam, że jest to bardzo kompetentny i życzliwie nastawiony do pacjenta lekarz. Każda wizyta kończyła się właściwym leczeniem, za każdym razem byłam zadowolona i usatysfakcjonowana fachową poradą lekarską.

Stanowczo odradzam. Ta kobieta powinna już dawno być na emeryturze. Niczego się od niej nie dowiedziałam, nie potrafiła niczego wyjaśnić. Pani Doktor również nie chciała się podjąć badania ginekologicznego w czasie miesiączki, bo, uwaga, 'nic nie można wkładać do środka w tym czasie'.

Stanowczo odradzam. Ta kobieta powinna już dawno być na emeryturze.
Niczego się od niej nie dowiedziałam, nie potrafiła niczego wyjaśnić.

U dr Stefaniuk byłam dwa razy. Podczas pierwszej wizyty była nieuprzejma i pogardliwa. Na kolejną wizytę zapisałam się z braku laku - lekarz, do którego chodzę nie mógł mnie przyjąć, recepty się skończyły i musiałam zrobić cytologię (dr Jankowski, który przyjmuje w tej samej przychodni na Żabim Kruku powiedział, że przy kolejnym wypisywaniu recety takie badanie będzie koniecznie). Dr Stefaniuk na pytanie ile mam lat (23 lata) stwierdziła, że refundaja takiego badania jest od 25. roku zycia i może mnie zbadać odpłatnie. Kiedy powiedziałam jej, że miałam już robioną cytologię za darmo i nie jestem zwyczajnie przygotowana (brak gotówki) powiedziała, że mogę tłumaczyć się położnej, bo ona (dr Stefaniuk) już miała pogadankę, że ma pobierać oplaty - inaczej będzie płacić z własnej kieszeni. Położna przyszła do gabinetu i powiedziała, że decyzja nalezy do lekarza... Jakaś chora sytuacja. W końcu dostałam receptę (bez badania) i poinformowano mnie, że mam to sobie wyjaśniać z dr Jankowskim. Wychodząc z gabinetu połozna już na mnie czekała i szeptem powiedziała, że takie badanie mi się należy, ale "nie jest w stanie przeskoczyć pewnych zasad dokror". To jest nienormalne - lekarz nie zrobił mi badania kontrolnego, które mi się należy za darmo tłumaczać się, że ktoś jej zabronił?

U Pani dr bylam na swojej pierwszej wizycie i jak to wiadomo strasznie sie denerwowałam. Niestety Pani dr nie sprawiła, że przestałam obawiać się ginekologa. Badanie strasznie bolesne. Brzuch bolał mnie do końca następnego dnia. Wystąpiło również krwawienie... Nie załatwiłam również sprawy, z którą się wybrałam. Zadając jakiekolwiek pytania odpowiadała mi "położna Pani wytłumaczy". oczywiście od położnej usłyszałam, że "Pani doktor mi wyjaśni". Komedia. Więcej do tej kobiety się nie wybiorę. Zero podejścia do pacjenta. ODRADZAM!!!!

Wizyta u niej to była dla mnie istna trauma, poczułam się prawie jak zgwałcona, wyszłam ze łzami w oczach. Byłam na kontroli po połogu i sprawiła mi tyle bólu, w dodatku z głupim uśmieszkiem na twarzy. To nie jest lekarz! Poza tym miała brudne pazury i cała była niesympatyczna. Porażka! Ktoś się powinien nią zająć!

Zdecydowanie odradzam! Ludzie jak ta pani zdecydowanie nie powinni wykonywać zawodu lekarza, tym bardziej ginekologa .

wróciłam od tego pseudo lekarza z płaczem. Uparłam się żeby mnie zbadała ginekologicznie-bo sama tego nie chciała zrobić uznając, że skoro byłam 3 miesiące temu to nie ma takiej potrzeby :/ badanie BARDZO BOLESNE!! Nigdy mnie żaden ginekolog w taki sposób nie potraktował! Jeszcze mnie boli brzuch.... jestem od roku po usunięciu nadżerki a ona do mnie , że mam nadżerkę. moim zdaniem ta kobieta nie potrafi leczyc

byłam u tej pani, to była moja pierwsza wizyta u ginekologa i niestety, bardzo się zawiodłam i zraziłam. Badania na fotelu były bardzo bolesne i odczuwam ten straszny ból jeszcze do teraz. Jest mi bardzo przykro że zostałam tak potraktowana. Takich lekarzy nie powinno być. To było straszne i jak najszybciej będę zmieniać lekarza!! NIE POLECAM NIKOMU!!!

BEZNADZIEJNA, UNIKAĆ JAK OGNIA.SZKODA CZASU I ZDROWIA.

BEZNADZIEJNA, UNIKAĆ JAK OGNIA.SZKODA CZASU I ZDROWIA.