dr n. med. Barbara Szamer

Alergolog, Dermatolog

2,9

4 lekarzy poglebialo i pogarszalo sprawe. Dr Szamer zalatwila sprawe prawie od reki. Teraz wracam po latach z innym schorzenem i jade specjalnie do pani doktor z drugiego konca polski, innych dermatologow juz nie odwiedze.

Bardzo byłam zadowolonha z wizyty u pani dr Szamer - udzieliła mi wszystkich informacji, których potrzebowałam - dodatkowo- co rzadkie - pozwoliła mi sie wygadać i powiedzieć o wątpli8wościach i moim zdaniu na temat leczenia - a nie kazdy lekarz coś takiego toleruje, zleciła mi duzo badań - z czego byłam zadowolona bo jeżeli chodzi o trądzik, z którym borykam sie juz sporo lat to warto poznać przyczyne - właswciwie o to mi chodziło - skierowała mnie równiez do znajom ej pani endokrynolog, która zrobiła na mnie równie dobre wrażenie - jestem zadowolona, że trafiłam wlaśnie do tej pani doktor :) Koszt wizyty - 70 zł (wizyta trwała conajmniej 30 min, dostałam recepte )

na wszystkie powyzsze odpowiedzialam nie co w rezultacie oznacza ze zdecydowanie nie polecam Pani Szamer, dosc osobliwa ale niezbyt pozytywnie niestety a przy tym arogancka

2 tygodnie temu wybrałam się z 2,5miesięcznym synkiem,dostał okropnego uczulenia na całym ciałku (ja sama jestem alergikiem) Niestety leczenie nie obeszlo się bez użycia sterdyów:(( ale sposobu leczenia nie kwestionuje bo wybeirmay się do kontroli,poprawa była znaczna lecz w drugiej połwoie leczenia zaczeły pojawiac się nawroty. Pani doktor ogólnie byłą miła ale co nie podoba mi się to fakt , że wizyta jest jakby ekspresowa, powinna więcej czasu poświęcić problemowi a przynajmniej na tyle orozmawiac i wytłumaczyć rodzicowi zeby wiedział co jest grane.Jestem troszkę rozczarowana bo podesżła do tematu tylko z punktu dermatologicznego a mi zależało także na punkcie alergii.Ale mimo wszytsko choroby skóy wydają mi się długiem tematem do leczenia więc i tak trzeba popróbować troszkę dłużej żeby móc cokolwiek więcej stwierdzić a co za tym idzie ocenić. Czy ktoś jest w stanie polecić dobrego dermatologa i alergologa w szczecinie dla niemowląt??? proszę napiszcie (pink-82@wp.pl)

Dr. Szamer poleciła mi koleżanka, po wizytach u naprawde wielu różnych dermatologow w czystym sumieniem również mogę polecic tego dermatologa. Bardzo konkretnie podeszla do sprawy, zrobila mały "wykład" na temat mojej choroby i była uprzejma.

Byłam razy i więcej nie pojde. Miałam zapalenie twarzy, "Pani doktor" nie powiedziała nawet od czego, nie wnikała "od czegoś jest", smiejac sie oświadczyla ze przebarwienia moga mi zostac do konca zycia - kompletnie niefachowe podejście- ze szczerym sumieniem - NIE POLECAM ;]

byłam tylko na 1 wizycie i więcej nie pójdę, Pani dr co chwile odbierała telefony prywatne, wypisała recepty kazała zrobić bezsensowne badania i w sumie nic się nie dowiedziałam. wizyta trwała 15 min a i bez tej wizyty kupiłabym te same leki. Pieniądze wydane na marne, oczekiwałam że jak się idzie prywatnie pacjent będzie potraktowany jakoś bardziej życzliwie a tu jeszcze gorzej niż w przychodni....bo następne pacjentki czekały w kolejce żeby wydać kase....