lekarz Barbara Szelc

2,7

Witam, Chodzę do Pani doktor prywatnie już 3 lata i jestem zaskoczona czytając opinie powyżej. Niedorzeczne! Wspaniały lekarz, bardzo delikatna- a wy piszecie, że czujecie się po jej badaniu jak po gwałcie.. aż trudno w to wierzyć. Pomocna, zawsze doradzi. To był mój pierwszy ginekolog jakiego wybrałam, nie żałuję decyzji do dnia dzisiejszego. Moja pierwsza wizyta u niej była spełnieniem tego, czego oczekiwałam od lekarza. Stresowałam się niesamowicie, chyba jak każda z nas, która pierwszy raz w życiu odwiedza taki gabinet. Zbadała mnie od stóp do głów :-) i podkreślam ...

Witam,
Chodzę do Pani doktor prywatnie już 3 lata i jestem zaskoczona czytając opinie powyżej. Niedorzeczne! Wspaniały lekarz, bardzo delikatna- a wy piszecie, że czujecie się po jej badaniu jak po gwałcie.. aż trudno w to wierzyć. Pomocna, zawsze doradzi. To był mój pierwszy ginekolog jakiego wybrałam, nie żałuję decyzji do dnia dzisiejszego. Moja pierwsza wizyta u niej była spełnieniem tego, czego oczekiwałam od lekarza. Stresowałam się niesamowicie, chyba jak każda z nas, która pierwszy raz w życiu odwiedza taki gabinet. Zbadała mnie od stóp do głów :-) i podkreślam była bardzo profesjonalne i delikatna! Doradziła w wyborze tabletek antykoncepcyjnych opowiedziała wszystkie za i przeciw. Co tu dużo mówić WSPANIAŁY GINEKOLOG

Piszę ten komentarz, aby przestrzec wszystkie młode dziewczyny, które szukają dobrego ginekologa przed odwiedzeniem gabinetu tej Pani, czy to publicznie, czy za opłatą. Nie wiem, czy jest kompetentna, bo mialam "przyjemność" być u niej zaledwie kilka razy w życiu. Na moje nieszczęście w tych kilku razach znalazła się i moja pierwsza w ogóle wizyta u ginekologa. Mialam 17 lat i bylam przerażona taką wizytą. Przemoglam się i poszłam.. pech chciał, że trafilam akurat na nią. Miałam zabrać serwetki papierowe i podłozyć sobie pod pupę zanim usiąde na fotelu. Wzięłam kilka, a ona wrzasnęła mi zza pleców, że to nie jest targowisko i że mam brać tylko jedną. Zbadała mnie rednio delikatnie, po czym usiadła na swoim krześle i zaczęła coś skrzętnie notować na mojej świeżo założonej karcie pacjenta. Notowala i nic nie mowila, w końcu odważylam sie zapytać, czy wszystko ok i czy nic mi nie dolega. Dostałam niemiła pretensjonalną odpowiedź, że jakby dolegało to przecież by mi powiedziała. Zdobyłam się na kolejne pytanie o antykoncepcję, czytalam coś wcześniej na temat tabletek i chcialam dopytać, które byłyby najlepsze dla mnie, to spojrzala na mnie jak na głupią i burknęła, że "wy wszystkie dziewuchy jesteście takie niemądre, to jest wszystko to samo, to co mam wypisywać bo nie wiem?" Tak się zakończyla moja pierwsza wizyta.. podejście do pacjenta poniżej poziomu podstawowej kultury już nie mowiąc o profesjonaliźmie. Nie ma co się zastanawiać, jest tylu dobrych lekarzy, że warto poszukać i iść do sprawdzonego, tym bardziej jesli jest to pierwsza Wasza wizyta, która sama w sobie jest stresem. Dodatkowy jest zbędny. Komentarz dalszy chyba także.

Fatalna baba! Moja mam była u niej ostatnio i powiedziała, że czuła się jak po gwałcie. Lekarka niedelikatna, chyba wyżywa się na pacjentkach, które chodzą czasem na wizyty do jej męża. Pani doktor poprostu wepchała wziernik i była przy tym wszystkim tak miła, że wrażenie było jasne - sprawianie ludziom bólu sprawia jej przyjemność.

Fatalna baba!
Moja mam była u niej ostatnio i powiedziała, że czuła się jak po gwałcie.

idealna osoba na idealnym miejscu. Dowiedziałam się wszystkiego konkretnie jeśli potrzebowałam pomocy zawsze znalazła czas Pani doktor

Podejrzewam ze na tak nie miła lekarke wiecej w życiu juz nie trafie! Lekarka miala pretensje ze wczesniej uczeszczalam do innego ginekologa! Jest nie miła, arogancka, - podejrzewam ze tak broni sie brakiem wiedzy? przy badaniu strasznie nie delikatna, a proszac o tabletki antykonepcyjne nie robi zadnego wywiadu nie zleca badan tylko pyta jakie wypisac! tak kompetenty lekarz nie postepuje! gdy przyszlam opowiedziec o skutkach ubocznych tabletek antykoncepcyjnych stwierdzila ze nie wiem sama czy chce brac czy nie i moze lepiej gdybym poszla do psychologa w tej sprawie. totalna maskra . zdecydowanie nie polecam!

Pani doktor nie była zadowolona, że przyszłam do niej gdyż wcześniej chodziłam do innego lekarza. Może oczekiwała, że przyjdę do niej na wizytę prywatną.

Bardzo miła Pani, która odpowiada na pytania,doradzi kiedy trzeba. Korzystam z jej opieki juz 8 lat i to nie prywatnie, i jestem bardzo zadowolona.