lekarz Barbara Szumilewicz-Landowska

Psychiatra

Pani doktor była kiedyś wybitnym specjalista. Niestety od dłuższego czasu nie są to już takie wizyty jak kiedyś. Zamiast skupić się na pacjencie to opowiada o swoim życiu i historiach innych ludzi. Ja przychodzę do lekarza w konkretnym celu. O wielu rzeczach już zapomina,gubi się. Wiek też robi swoje. Kiedyś poleciłbym na pewno,dzisiaj już nie.

Trafiłam do Pani doktor z polecenia i nie żałuję. Nie mam doświadczeń z innymi lekarzami, ale rozmowa z Panią doktor zawsze była ulgą. Mimo, iż człowiek boryka się wewnętrznie z problemami, zawsze potrafiła zadać właściwe pytania, aby pomóc rozwiązać problemy czy rozchwiane myśli. Tłumaczy bardzo skutecznie zachowania, reakcje i nie czuć w tych momentach dyskomfortu. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy.

Bardzo polecam. Poprzednia lekarka była oschła, nastawiona tylko na wystawienie recepty. Pani Szumilewicz jest ciepła i potrafi wytłumaczyć co dzieje się w mojej głowie. Wiele razy dzwoniłam z płaczem i poświęcała mi czas.

Korzystam z porad Pani Szumilewicz od dłuższego czasu. Borykałam się z depresją i zaburzeniami lękowymi. Wiele jej zwdzięczam, jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też życzliwym człowiekiem z ogromnym wyczuciem, szacunkiem dla pacjenta, znakomitym podejściem psychologicznym

Polecam!Bardzo dobry lekarz. Każdy kto ma w domu osobę z chorobą maniakalno-depresyjną wie co to znaczy gdy lekarz potrafi przywrócić pacjenta do normy. Wiele razy pomogła mamie gdy stan zdrowia się pogarszał.Nie chciałabym żadnego innego specjalisty.

Dr Szumilewicz jest świetnym lekarzem i cudownym czlowiekiem. Mimo,iż wiele osób pisze,iż dr zbywa ich brakiem czasu, to mnie nieraz przyjęła poza godzinami pracy (w przychodni). Dokadnie wytłumaczyła mi, na czym polega moja choroba. Nieraz gdy przychodziłam do niej z płaczem, tuliła mnie i pocieszała. Jest najlepszym psychiatrą,jakiego znam.

Przykro mi to mówić ale zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Czytając pozytywne opinie o niej postanowiłem skorzystać z jej usług, niestety zakończyło się to dla mnie nie dobrze. Pani udaje że nie ma czasu i chce cię "zbyć" mówiąc że inni czekają. Gdy dzwonisz do niej odkłada słuchawkę mówić żegnam. Myślę że w trójmieście są o wiele lepsi psychiatrzy. Nie mówię że innym nie pomogła, bo na pewno tak, ale mi nie, nigdy już do niej nie zawitam, dlatego odradzam wizyty u niej po swoich doświadczeniach.

Byłam u niej kolka razy. Fajna babka. Tylko szkoda, że nie uprzedza o skutkach ubocznych leków które przepisuje. Byłam zadowolona z niej dopóki poważnie nie zachorowałam. Samymi lekami się nie rozwiąże problemu a ona niestety tak robi. Daje leki i cieszy się, że jest dobrze. Tylko co z tego, że na jedno pomagają a z drugiej strony szkodzą.

Byłam na pierwszej wizycie i...jestem bardzo zadowolona:)Bardzo miła i przystępna osoba. Wcześniejsi lekarze nastawieni tylko na recepty:( Pani dr Szumilewicz tchnęła we mnie nadzieję, że wyzdrowieję (mam depresję)dopasowała mi leki tak abym nie utyła...także myśli o wielu aspektach życia pacjenta. ZDECYDOWANIE POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM POMOCY!

Byłem 2 razy. Pani dr w ogóle nie interesuje to, co chcesz powiedzieć. Przychodzisz tylko po receptę, choć niby siedzisz tam godzinę. Raz nawet zapytałem o interakcję leku z innymi lekami - Pani dr pokazała mi encyklopedię, w której sam miałem sobie sprawdzić. Jakiś czas temu skończyły mi się leki, Pani dr była wtedy na urlopie. Po urlopie skontaktowałem się z nią, po czym usłyszałem, że nie ma dla mnie czasu przez najbliższe 2 tygodnie, mimo, że w tym czasie przyjmowała np. w Gdańsku. Żenada.

Żenada.