dr n. med. Barbara Tłuczykont

Alergolog, Internista

2,7
2,7
2,2

W dniu dzisiejszym 04.07.2022 w przychodni Hipokrates wraz z córką miałem nieprzyjemność spotkać tą niesympatyczną, niemiłą wręcz arogancką panią NIE POLECAM wręcz odradzam wpis ku przestrodze dla innych pacjentów

W dniu dzisiejszym 04.07.2022 w przychodni Hipokrates wraz z córką miałem

Nie polecam. Nieuprzejma, opryskliwa wręcz arogancka. Bez zainteresowania pacjentem, bez empatii. Średnie kompetencje...

Strasznie niemiła osoba. Przytłacza swoja oschłością. Pacjent czuje się jakby robiła laskę. zero zaangażowania. Tacy ludzie nie powinni mieć kontakt z osobami potrzebującymi pomocy i opieki lekarza.

Nie polecam nikomu tej doktorki. Bez empatii i zrozumienia. Jest nie miła, z łaską odpowiada na pytania i potrafi prosto w oczy powiedzieć żebym wyszła z gabinetu. Ciągle ma swoj prywatny telefon w ręku i nie zwraca uwagina pacjenta.

Nie polecam nikomu tej doktorki.
Bez empatii i zrozumienia.
Ciągle ma swoj prywatny telefon w ręku i nie zwraca uwagina pacjenta.

Świetny alergolog! Odczulanie zaczęło przynosić efekty! Muszę też wspomnieć o świetnym doborze leków wspomagających i bardzo miłej atmosferze podczas wizyt. Zawsze z uśmiechem i cierpliwym wyjaśnieniem objawów.

Kompetentny lekarz, ale po paru wizytach mogę stwierdzić iż jest troszeczkę niemiły w stosunku do pacjenta a czasem nawet aż za bardzo. Trzeba zaznaczyć jednak iż nie zawsze Pani doktor taka jest. Leczenie wykonane bardzo dobrze i wiedza jest na bardzo dobrym poziomie. Jeżeli kogoś nie interesują dobre (koleżeńskie) stosunki z lekarzem a tylko dobra jakość leczenia to można śmiało polecić. Pozdrawiam

Miła i kompetentna Pani Doktor. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad. Poświęciła mi dużo czasu. Byłam już u kilku alergologów, ale ta Pani Doktor wydaje się być najbardziej zainteresowana dobrem pacjenta. Polecam.

Niesympatyczna, praktycznie zignorowała co do niej mówię. Nie dość że nie porozmawia, nie wytłumaczy leczenia, to jeszcze z fochem i bezczelnie odpowie na pytanie pacjenta!

Czekałam 2 tygodnie na wizytę a później w kolejce ponad 2 godz by się dowiedzieć ze Pani doktor nie wie jak zrobić testy na alergie podane na skierowaniu i że mam sobie poszukać innego Alergologa. Brak słów. Nie polecam.

pani doktor stwierdziła, że nie mam alergii i mam się udać do laryngologa, po czym po wizycie u kilku laryngologów znów trafiłam do lekarza alergologa, tym razem dobrego, który zdiagnozował mnie w ciągu jednej wizyty na podstawie kilku objawów alergii, a nie tylko testu skórnego. Poza tym kobieta jest niemiła i podważa decyzje innych lekarzy, zamiast przyznać się do błędu. Strata czasu, radzę poszukać innego lekarza.